Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír/zpěv/kytara (6)

Sborový zpěv (5)

Ukulele (1)

Mariah Carey


Mariah Carey - You're Mine (Eternal)

Mariah Carey (Z Wikipedie, otevřené encyklopedie)
 

Mariah Carey (* 27. března 1970, Huntington, Long Island, New York, USA) je americká popová zpěvačka, textařka, herečka a návrhářka. Se svými 230 miliony prodaných hudebních nosičů je nejprodávanější zpěvačkou na světě. Také jako jedna z mála zazpívá až pět oktáv. Má celkem 18 skladeb na prvním místě v hitparádě USA Billboard Hot 100. Před ní jsou už jen Beatles. Jako jedna ze tří žen, které se živí zpěvem se umístila na šestém místě jako nejbohatší žena v zábavním průmyslu (325 milionů dolarů). Za prodejnost alb získala 70 x platinové ocenění.

 

Dětství

 

Narodila se operní pěvkyni s irskými kořeny Anne Patricii Hickey a leteckému inženýrovi afrovenezuelského původu Alfredovi Royovi Careymu, kteří spolu měli tři děti – nejstarší Alison (*1959), Morgan (*1961) a nejmladší Mariah (*1970). Neměla nejjednodušší dětství a prožila si své. Její sestra Alison na tom byla ještě hůř, měla totiž nejtmavší pleť. V té době totiž smíšeným manželstvím nepřálo, o takových rodinách panovaly různé zvěsti. Sousedi jim dokonce otrávili psa. Tlak okolí byl tak silný, že se oba rodiče rozhodli rozvést. Rodičovský rozvod nesla těžce a zůstala s matkou. Ta ji ve zpěvu podporovala. Když byla starší, věnovala se jen zpěvu, po večerech nahrávala s kapelou, a když ráno usedla do školní lavice, usínala. Jednou při hodině matematiky se jí učitelka ptala, co chce v životě dělat. Na to prostě odpověděla: „Zpívat.“ Její sen se začal plnit a všechno to připomíná pohádku o Popelce.


Objev

 

Coby osmnáctiletá letá zpívala jako vokalistka u RnB zpěvačky Brendy Starrové, která se jí snažila všemožně podpořit a společně našly cestu jak na ji předvést - v roce 1988 se Brenda setkala s manažerem Columbia Music Tommy Mottolou na jedné párty a předala mu její demo nahrávku. Mottola si pásku přehrál v autě jakmile opustil večírek a byl velmi zaujat tím, co slyšel. Nechal otočit svou limuzínu a chtěl jí na párty vyhledat, ale ona už odešla. Následně ji pozval do Columbia music a nabídl jí smlouvu.

 

V roce 1990 vydala stejnojmenné debutové album, drželo se na několik týdnů na prvních místech v USA v Top 200 Billboard. Všechny čtyři singly z alba Vision of Love, Love Takes Time, Someday a I Don't Wanna Cry se dostaly na první příčku. Odměna se dostavila brzo v podobě dvou cen Grammy. Za nejlepšího nového umělce a nejlepší ženský popový hlasový výkon (skladba Vision of Love). Prodejnost alba byla velmi dobrá a mnohé překvapila - 15 milionů. Album bylo dokonce 9x platinové.

 

O rok později vydala své druhé studiové album Emotions. Prvním stejnojmenný singl se dostal na první místo. Povedl se její první rekord - měla všehny čtyři singly na první příčce. Druhý singl Can't Let Go se dostal na druhé místo. Třetí singl Make It Happen se dostal na páté místo. Alba se prodalo 8 milionů kusů.

 

Psal se rok 1992 a bylo vydáno EP MTV Unplugged, které zachycuje její živé vystoupení v tomto pořadu. Jedná se o jedno z nejprodávanějších MTV Unplugged alb vůbec. První singl I'll Be There se dostal na první příčku.


Celosvětový úspěch

 

V roce 1993 prodělala velkou změnu ve svém životě - vdala se za Tommyho Mottolu, šéfa Columbia Music.

 

Ještě před Vánoci téhož roku vyšlo její nejúspěšnější album Music Box. Album, kterého se prodalo po celém světe 32 milionů kusů. Byla všude, všichni o ní měli zájem. První singl Dreamlover se dostal na první příčku. Druhý singl Hero se stal hymnou jejích fanoušků po celém světě. Singl se též dostal na první příčku. Třetí singl Without You jí otevřel bránu do světa. V USA se dostal na #3. Poslední singl Anytime You Need a Friend se dostal na #12. Album je považováno za jedno z nejlepších alb natočených v 90. letech. Po něm všichni její příznivci očekávali jak se bude její další kariéra dále vyvíjet. Téhož roku vyráží Mariah na své první turné Music Box Tour.

 

Všechny překvapila vydáním vánočního alba roku 1994. Album Merry Christmas, které doprovází legendární hit All I Want for Christmas Is You se stalo vůbec nejprodávanějším vánočním albem všech dob. All I Want for Christmas Is You je každoročně v období Vánoc nejstahovanější vyzváněním pro mobilní telefony.

 

V roce 1995 vydala další řadové album nazvané Daydream. V pilotním singlu Fantasy jsou již patrné sklony k RnB a Hip-Hopu. Singl debutoval na první příčce. Stala se tak první zpěvačkou, které se to povedlo. Videoklip se odehrává v zábavním parku, a poprvé jej režírovala ona sama. Na albu spolupracuje vůbec poprvé s Jermainem Dupriem, který později nechybí na žádném jejím albu. Singl One Sweet Day se okamžitě stal dalším velkým hitem i v Evropě, zpívá v něm s boy bandem Boys II Men. Singl též debutoval na první příčce kde vydržel 16 týdnů! Takto dlouho na prvním místě měla singl pouze ona sama. V remixové verzi hitu Fantasy spolupracuje s ODB. Třetí singl Always Be My Baby se také dostal na první místo. V roce 1996 se vydává na světové turné Daydream Tour. Koncerty byly zaznamenány na DVD, např. Live at Madison Square Garden nebo Live in Japan (Tokio). Prodejnost alba dosáhla prodejnosti Music Boxu. Daydream bylo prodáno 25 milionů kusů. Její úspěchy se ale odrazily v jejím osobním životě a v jejím maželství docházelo stále častěji k nedorozumění a hádkám.


Změna stylu a osamostatnění

 

V roce 1996 odešla od Mottoly, který ji prý fyzicky napadal a jeho záchvaty vzteku se nedaly vydržet. Dokonce jednou prohlásila: "Když jsem se v roce 1993 vdávala za dnes už bývalého manžela Tommyho, vážně jsem si myslela, že je to navěky. Někdo mi tehdy měl dát pěstí, abych se probrala!" V roce 1997 se rozvedli.

 

Ponořila se se do nahravání nového alba Butterfly, které vyšlo v roce 1997. Na albu se projevil vliv hip-hopu a rhythm and blues. Prvním singlem se stal Honey song okamžitě vyletěl na první místo a všem vyrazil dech odvážný klip. Druhý singl Buterffly se dostal na #16. Mariah k tomuto singlu natočila také jeden ze svých nejemotivějších videoklipů, kde pobíhá po louce jen v lehkých šatech a jezdí na koních. Třetí singl My All se dostal na první příčku. Album se drželo několik týdnů v těch nejlepších umístnění po celém světě, a prodalo se ho něco kolem 17 milionů kusů.

 

V roce 1998 vydala album #1's, s třinácti jedničkamy z hitparády a čtyřmi novýmy skladbami. Album se stalo velmi oblíbeným a po celém světě se ho prodalo 15 milionů kusů, což je na výběrovku velmi slušné číslo.

 

V roce 1999 vychází poslední album u Sony Music. Album s názevem Rainbow. V zaří byl vydán první singl Heartbreaker. Song se okamžitě stal hitem číslo jedna, zajimavé je, že videoklip k této písni se stal pátým nejdražším videem v hudební historii. Album Rainbow bylo hodně ovlivňeno vlivem RnB. Album se v USA dostalo na druhé místo. Celosvětově se ho prodalo 12 milionů kusů. Po odvážnějším singlu Heartbreaker vychází druhý singl Thank God I Found You, ten se stal patnáctým hitem číslo jedna. Třetí singl Can't Take That Away (Mariah's Theme) se dostal na #28.


Psychické zhroucení a film Glitter

 

V roce 2001 podepsala jednu z nejlukrativnějších smluv v celém hudebním průmyslu. Po odchodu ze Sony Music jí Virgin nabídla kontrakt na několik desítek miliónů. Po dvouleté pauze od vydání alba Rainbow, které se ještě více přiblížilo hip-hopu a obsahuje píseň Can't Take That Away, která se stala hymnou fanoušků.

 

Pustila se do natáčení filmu Glitter, který je mylně označován jako autobiografický. Film byl v České republice uváděn pod názvem Stát se hvězdou. K němu mělo být vydáno stejnojmenné album - soundtrack k filmu ve stylu 80. let. Bohužel vydání alba 11. září 2001 bylo ovlivněno teroristickými útoky, což zapříčinilo nulovou návštěvnost a kritici Mariah označili hned po Madonně za nejhorší herečku.

 

Na propagaci alba Glitter vydávala mnoho energie, spala dokonce jen tři hodiny denně a k tomu se jí rozpadl vztah. O soukromých problémech Mariah psal zejména bulvární tisk, který se zmiňoval o nepotvrzeném pokusu o sebevraždu a dalších problémech. Ona sama se ocitla v psychiatrické léčebně, o čemž později psaly všechny prestižní časopisy. Prvním singlem byl Loverboy který se dostal na druhé místo. Alba Glitter se celosvětově prodalo 3,5 milionů kusů. Nakladatelství Virgin očekávalo prodejnost Music Boxu dalo jí pohádkové odstupné. Sony Music využila situace a vydala 2CD s vejvětšími hity (Greatest Hits). Úspěch se ale nedostavil, až v roce 2005, kdy výběr hitů vyšel v reedici.


Comeback ve velkém stylu

 

V roce 2002 vydala pod novým labelem Island Def Jem album Charmbracelet. Toto její nejosobnější album se fanouškům moc líbilo, bohužel kritikům se změna stylu nelíbila. Ona sama toto album hodně propagovala a vydala se i na celosvětové turné Charmbarcelet World Tour. První singl byl Trough The Rain který se dostal na #81.

 

Opravdový comeback se konal až v roce 2005, kdy vyšlo dlouho očekávané album The Emancipation of Mimi. Hned první singl It's Like That zaznamenal úspěch po celém světě. V USA se dostal na #16. Album se hned po uvedení do obchodů dostalo na první místo. Další úspěch zaznamenal druhý singl We Belong Together. Tato skladba se zařadila mezi její nejúspěšnější skladby, hned se v USA vyšplhala na první místo a zůstala tam 14. týdnů! Mezi tím, co se singl We Belong Together držel na první příčce, vychází další singl Shake It Off, který vyšplhal na druhé místo a ona se tak zařadila mezi hrstku umělců, kterým se podařilo mít dva singly v nejlepší trojce. Díky velmi dobré propagaci si album vedlo pořád dobře. Do dnešního dne se ho prodalo okolo 10 milionů kusů a stalo se nejprodávanějším albem roku 2005. Ke konci roku byla vydána reedice obohacená o nové písničky a DVD s klipy. Singl Don't Forget About Us se v USA opět dočkal první příčky. Získala za něj několik nominací a ocenění. Dokonce získala osm nominací na ceny Grammy, nakonec proměnila tři, i když ne v hlavních kategoriích. Symbol této ceny - zlatý gramofonek - si předtím odnesla v roce 1991. Po albu následovalo úspěšné turné The Adventures of Mimi po Severní Americe s pár koncertů v Africe a Japonsku.

 

V roce 2008 vyšlo nové album E=MC², stylem je následovníkem The Emancipation of Mimi. Prvním singlem je Touch My Body, který se okamžitě dostal na první místo. V historickém žebříčku počtu songů tak na prvním místě porazila Elvise Preslyeho, před ní zůstali Beatles (21 skladeb na prvním místě). Druhý singl Bye Bye se dostal na #19. Třetí singl I'll Be Lovin' U Long Time se dostal na #58. Obdžela také svojí hvězdu na hollywoodském chodníku slávy v Los Angeles.

 

V dubnu 2008 se prodala za herce Nicka Cannona na Bahamách. V říjnu byla uvedena do Long Island Music Hall of Fame. Na inauguračním plese prezidenta prezidenta Baracka Obamy v lednu 2009 zazpívala Hero.

 

Album Memoirs of an Imperfect Angel bylo vydáno 25. srpna 2009 a prvním singlem byl Obsessed, který měl premiéru 16. června a 31. července vyšel na CD. Singl se dostal na #7. Druhý singl I Want To Know What Love Is se dostal na #60. Třetí remixový singl Up Out My Face se dostal na #100. Její poslední film Tennessee vyhrál několik festivalových cen a další film Precious měl v květnu premiéru v Cannes, také obdržel velice příznivé kritiky. Ke konci roku vyrazila Mariah na turné Angles Advocate.


Další vánoce s Mariah Carey

 

Když světoznámý fotograf David La Chapelle v dubnu 2010 prozradil, že fotil obal vánočního alba, začalo se spekulovat o tom, že Mariah točí své v pořadí druhé vánoční album, což Universal oficiálně potvrdil v srpnu. V průběhu léta se objevují další spekulace, tentokrát o tom, že je Mariah těhotná. Oficiálně své těhotenství potvrdila až v říjnu 2010, kdy se objevila v několika TV show - The Ellen DeGeneres Show, nebo Lopez Tonight.

 

Album Merry Christmas II You vychází v listopadu 2010. Je ekvivalentem multiplatinového alba Merry Christmas z roku 1994, kde naprosto září bezkonkurenční All I Want For Christmas Is You. Mariah navázala na obrovský úspěch a připravuje "upgrade" v podobě nově nazpívané verze All I Want For Christmas Is You (Extra Festive). Pilotním singlem singlem alba je však další veselá uptempo píseň Oh Santa!. Na tomto disku se objevil dlouho očekávaný duet se zpěvaččinou matkou Patricií Carey. Společně si vybraly vkusnou směs dvou oblíbených písní O Come All Ye Faithful (původně latinská duchovní píseň z 18. století Adeste Fideles ) a Hallelujah Chorus. Na album Mariah přizvala své letité spolupracovníky, dokonce i svou někdejší sboristku Melonii Daniels a také producenty jako jsou Jermaine Dupri, Bryan-Michael Cox, John Austin, Marc Shaiman. Na albu je celkem 13 skladeb.


Diskografie

 

* Mariah Carey (1990)
* Emotions (1991)
* Music Box (1993)
* Merry Christmas (1994)
* Daydream (1995)
* Butterfly (1997)
* Rainbow (1999)
* Glitter (2001)
* Charmbracelet (2002)
* The Emancipation of Mimi (2005)
* E=MC² (2008)
* Memoirs of an Imperfect Angel (2009)
* Merry Christmas II You (2010)

 

Filmografie


Filmy

 

* Precious (Push) - 2009
* You Don't Mess with the Zohan (Zohan: Krycí jméno Kadeřník) - 2008
* Tennessee - 2008
* State Property 2 - 2005
* WiseGirls (Mafiánky) - 2002
* Ally McBeal - 2002 - epizoda Playing with Matches
* Glitter (Stát se Hvězdou) - 2001
* The Bachelor (Ženich na útěku) - 1999

 

Hudební DVD

 

* The First Vision - 1991
* MTV Unplugged - 1992
* Here Is Mariah Carey - 1993
* Fantasy: Mariah Carey at Madison Square Garden - 1996
* Around The World - 1999
* 1's - 1999
* The Adventures of Mimi - 2007

 

Videoklipy

 

* 1990 Vision of Love, Love Takes Time, Someday (7" Jackswing), Someday (12" Jackswing)
* 1991 I Don't Wanna Cry, There's Got to Be a Way, Emotions, Emotions (12" Club Mix), Can't Let Go
* 1992 Make It Happen, If It's Over, I'll Be There
* 1993 Dreamlover, Hero, Without You
* 1994 Anytime You Need a Friend, Anytime You Need a Friend (C+C Video Edit), Endless Love, All I Want for Christmas Is You, All I Want for Christmas Is You (verze 1960), Miss You Most (At Christmas Time), Joy to the World, Joy to the World (Celebration Mix)
* 1995 Fantasy, Fantasy (Bad Boy Remix), Forever, One Sweet Day
* 1996 Open Arms, El Amor Que Soñé, Always Be My Baby, Always Be My Baby (Mr. Dupri Mix)
* 1997 Honey, Honey (Bad Boy Remix), Butterfly, Breakdown
* 1998 The Roof, My All, My All/Stay Awhile, Whenever You Call, Sweetheart, When You Believe
* 1999 I Still Believe, I Still Believe/Pure Imagination (Damizza Remix), Heartbreaker, Hearbreaker (Remix), Thank God I Found You, Thank God I Found You (Make It Last Remix), Crybaby
* 2000 Can't Take That Away, Can't Take That Away (druhá verze), Against All Odds (sólo verze), Against All Odds (duet)
* 2001 Loverboy, Loverboy (Remix), Never Too Far, Don't Stop (Funkin' 4 Jamaica), Last Night a DJ Saved My Life
* 2002 Through the Rain, Boy (I Need You)
* 2003 Bringin' on the Heartbreak, I Know What You Want
* 2005 U Make Me Wanna, It's like That, We Belong Together, Shake It Off, Get Your Number, Don't Forget About Us
* 2006 Say Somethin', Don't Forget About Us (Desert Storm Remix)
* 2007 Lil' L.O.V.E.
* 2008 Touch My Body, Bye Bye, I'll Be Lovin' U Long Time, I Stay In Love, Right to Dream
* 2009 My Love, Obsessed, Obsessed Remix, Hero (nová verze), I Want To Know What Love Is, H.A.T.E.U.
* 2010 Up Out My Face, Angels Cry, Oh Santa!, O Come All Ye Faithful, Auld Lang Syne (The New Years Anthemn)

 

Poznámky a zajímavosti

 

* Jako jediná má prvních 5 po sobě vydaných singlů umístěných na 1# - Vision of Love, Someday, I Don't Wanna Cry, Love Takes Time a Emotions, další singl Can't Let ´Go se dostal na 2#, tedy bylo to těsně…
* Nejprodávanější vánoční album na světě
* Jako sólový umělec má nejvíce singlů na 1# (18)
* Jako jedinému umělci na světě se podařilo dostat do prestižních hitparád na první a zároveň druhé místo - We Belong Together >>1#<< a Shake It off >>2#<<

 

Mariah Carey - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

product_code
Mariah Carey Against All Odds (Take A Look At Me Now) akordy noty tab text,
Mariah Carey All I Want For Christmas Is You akordy noty tab text,
Mariah Carey All I've Ever Wanted akordy noty tab text,
Mariah Carey Always Be My Baby akordy noty tab text,
Mariah Carey Anytime You Need A Friend akordy noty tab text,
Mariah Carey Breakdown akordy noty tab text,
Mariah Carey Butterfly akordy noty tab text,
Mariah Carey Bye Bye akordy noty tab text,
Mariah Carey Can't Let Go akordy noty tab text,
Mariah Carey Can't Take That Away (Mariah's Theme) akordy noty tab text,
Mariah Carey Circles akordy noty tab text,
Mariah Carey Cruise Control akordy noty tab text,
Mariah Carey Crybaby akordy noty tab text,
Mariah Carey Daydream Interlude akordy noty tab text,
Mariah Carey Don't Forget About Us akordy noty tab text,
Mariah Carey Dreamlover akordy noty tab text,
Mariah Carey Emotions akordy noty tab text,
Mariah Carey Fantasy akordy noty tab text,
Mariah Carey Fly Like A Bird akordy noty tab text,
Mariah Carey For The Record akordy noty tab text,
Mariah Carey Forever akordy noty tab text,
Mariah Carey Get Your Number akordy noty tab text,
Mariah Carey Hark! The Herald Angels Sing akordy noty tab text,
Mariah Carey Hark! The Herald Angels Sing/Gloria (In Excelsis Deo) akordy noty tab text,
Mariah Carey Heartbreaker akordy noty tab text,
Mariah Carey Hero akordy noty tab text,
Mariah Carey Honey akordy noty tab text,
Mariah Carey Christmas (Baby Please Come Home) akordy noty tab text,
Mariah Carey I Don't Wanna Cry akordy noty tab text,
Mariah Carey I Stay In Love akordy noty tab text,
Mariah Carey I Still Believe akordy noty tab text,
Mariah Carey I Wish You Knew akordy noty tab text,
Mariah Carey I Wish You Well akordy noty tab text,
Mariah Carey I'll Be Lovin' U Long Time akordy noty tab text,
Mariah Carey I'll Be There akordy noty tab text,
Mariah Carey I'll Never Forget You akordy noty tab text,
Mariah Carey I'm That Chick akordy noty tab text,
Mariah Carey It's Like That akordy noty tab text,
Mariah Carey I've Been Thinking About You akordy noty tab text,
Mariah Carey Jesus Born On This Day akordy noty tab text,
Mariah Carey Jesus What A Wonderful Child akordy noty tab text,
Mariah Carey Joy Ride akordy noty tab text,
Mariah Carey Joy To The World! akordy noty tab text,
Mariah Carey Just To Hold You Once Again akordy noty tab text,
Mariah Carey Last Kiss akordy noty tab text,
Mariah Carey Looking In akordy noty tab text,
Mariah Carey Love Story akordy noty tab text,
Mariah Carey Love Takes Time akordy noty tab text,
Mariah Carey Loverboy akordy noty tab text,
Mariah Carey Make It Happen akordy noty tab text,
Mariah Carey Migrate akordy noty tab text,
Mariah Carey Mine Again akordy noty tab text,
Mariah Carey Miss You Most At Christmas Time akordy noty tab text,
Mariah Carey Music Box akordy noty tab text,
Mariah Carey My All akordy noty tab text,
Mariah Carey Never Too Far akordy noty tab text,
Mariah Carey Now That I Know akordy noty tab text,
Mariah Carey O Holy Night akordy noty tab text,
Mariah Carey O.O.C. akordy noty tab text,
Mariah Carey One And Only akordy noty tab text,
Mariah Carey One Sweet Day akordy noty tab text,
Mariah Carey Santa Claus Is Comin' To Town akordy noty tab text,
Mariah Carey Say Somethin' akordy noty tab text,
Mariah Carey Shake It Off akordy noty tab text,
Mariah Carey Side Effects akordy noty tab text,
Mariah Carey Silent Night akordy noty tab text,
Mariah Carey Someday akordy noty tab text,
Mariah Carey Stay The Night akordy noty tab text,
Mariah Carey Sweetheart akordy noty tab text,
Mariah Carey Thank God I Found You akordy noty tab text,
Mariah Carey Thanx 4 Nothin' akordy noty tab text,
Mariah Carey Through The Rain akordy noty tab text,
Mariah Carey To The Floor akordy noty tab text,
Mariah Carey Touch My Body akordy noty tab text,
Mariah Carey Underneath The Stars akordy noty tab text,
Mariah Carey Vision Of Love akordy noty tab text,
Mariah Carey We Belong Together akordy noty tab text,
Mariah Carey When You Believe akordy noty tab text,
Mariah Carey "When You Believe (From ""The Prince Of Egypt"")" akordy noty tab text,
Mariah Carey When You Believe (From The Prince Of Egypt) akordy noty tab text,
Mariah Carey Whenever You Call akordy noty tab text,
Mariah Carey Without You akordy noty tab text,
Mariah Carey Your Girl akordy noty tab text,