Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír (1)

Klavír/zpěv/kytara (4)

Sborový zpěv (2)

John Legend


John Legend - You & I (Nobody In The World)

John Legend

 

Wikipedie

 

John Stephens známý jako John Legend (*28. prosince 1978 Springfield, Ohio) je zpěvák, skladatel písní a pianista, který vyhrál pět cen Grammy. Jeho debutové album Get Lifted, které vyšlo v roce 2004 se stalo platinové. Spolupracoval na něm s takovými umělci jako Snoop Dogg nebo Kanye West. O dva roky vydal další album s názvem Once Again, kterému se v Americe opět dobře dařilo.

Životopis

Legend začal zpívat ve čtyřech letech, kdy jeho babička vyučovala hru na klavír. V sedmi se připojil k církevnímu sboru a začal brát hodiny zpěvu. Navštěvoval Springfield North High School, kterou dokončil v šestnácti. Během studia byl prezidentem studentské rady. Poté vystudoval Pennsylvánskou univerzitu se zaměřením na angličtinu, a afro-americkou kulturu. Legend také spolupracoval na úspěšné písni Joan Osbourne One of Us.


Úspěchy

 

Legend vystoupil během přestávky Super Bowlu v roce 2006, kde zazpíval God Bless America. Objevil se také během zápasu baseballu a zazpíval si i při udílení cen Grammy. Zazpíval si i na albu The Black Eyed Peas Monkey Business a to v písni Like That. Legend se také zapojil do dobročinných akcí. Jeho fanoušci přispěli chudým lidem v Ghaně. V současné době se často mluví o jeho spolupráci s Michaelem Jacksonem.

 

John Legend - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

song
John Legend Again akordy noty tab text,
John Legend Alright akordy noty tab text,
John Legend Another Again akordy noty tab text,
John Legend Coming Home akordy noty tab text,
John Legend Each Day Gets Better akordy noty tab text,
John Legend Heaven akordy noty tab text,
John Legend I Can Change akordy noty tab text,
John Legend It Don't Have To Change akordy noty tab text,
John Legend Let's Get Lifted akordy noty tab text,
John Legend Let's Get Lifted Again akordy noty tab text,
John Legend Live It Up akordy noty tab text,
John Legend Maxine akordy noty tab text,
John Legend Maxine's Interlude akordy noty tab text,
John Legend Number One akordy noty tab text,
John Legend Ordinary People akordy noty tab text,
John Legend PDA (We Just Don't Care) akordy noty tab text,
John Legend Prelude akordy noty tab text,
John Legend Refuge (When It's Cold Outside) akordy noty tab text,
John Legend Save Room akordy noty tab text,
John Legend She Don't Have To Know akordy noty tab text,
John Legend Show Me akordy noty tab text,
John Legend Slow Dance akordy noty tab text,
John Legend So High akordy noty tab text,
John Legend Stay With You akordy noty tab text,
John Legend Stereo akordy noty tab text,
John Legend Used To Love U akordy noty tab text,
John Legend Where Did My Baby Go akordy noty tab text,