Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír/zpěv/kytara (2)

Hannah Montana


Hannah Montana - Nobody's Perfect

Hannah Montana (Z Wikipedie, otevřené encyklopedie)

 

Hannah Montana je americký televizní seriál nominovaný na cenu Emmy, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život dívky žijící dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewart (hraje ji Miley Cyrus) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Svou identitu musí ukrývat před veřejností, kromě jejích nejbližších přátel a rodiny, ale v poslední sérii Hannah Montana Forever to řekne světu.

 

Třetí série měla na Disney Channel premiéru 2. listopadu 2008 a její nové díly se stále vysílají. Dne 10. dubna 2009 měl ve Spojených státech premiéru film Hannah Montana: The Movie.

 

Čtvrtá a poslední série seriálu Hannah Montana (uváděná jako Hannah Montana: Forever) byla poprvé vysílána na americkém Disney Channel 11. července 2010. Natáčení začalo 18. ledna 2010 a bylo ukončeno 14. května. Toto je jediná série, která je natočena v HD (720p), formát 16:9. Ve čtvrté sérii již Mitchel Musso nepatří mezi hlavní postavy, ale v seriálu by se měl ještě několikrát objevit. V Česku se ,podle oficiálních zdrojů, "Hannah Montana: Navěky" bude vysílat poprvé 18. září 2010 na českém Disney Channel.

 

Produkce

 

Seriál vytvořil Michael Poryes, který byl pověřen spoluprácí na výrobě a také spoluvytvářel další hit Disney Channel Original Series That’s So Raven. Seriál produkoval I’ts a Laugh Productions, Inc., ve spolupráci s Disney. Natáčen byl v Tribune Studios v Hollywoodu, v Kalifornii.

 

Nápad pro tento seriál byl založený na epizodě "Goin' Hollywood", již zmiňovaného seriálu That’s So Raven a měla být pilotní epizodou pro sitcom nazvaný Better Days, který měl být o dětské hvězdě stejnojmenné populární TV show, která se snaží chodit do normální školy. Tento nápad byl později použit pro epizodu "Nový kluk ve škole". Další názvy seriálu, o nichž se uvažovalo byly The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas. Finalista American Juniors Jordan McCoy a popová a R&B zpěvačka JoJo (která nabídku na roli odmítla) vybírali představitelku pro roli Zoe Stewart. Miley Cyrus se nejdříve ucházela o roli "nejlepší kamarádky" Lilly Romero, později změněné na Lilly Truscott, ale mysleli jsi, že by byla lepší pro hlavní roli, a tak zkusila casting na roli Zoe Stewart/Hannah Montana. Zoe Stewart byla později změněna na Chloe Stewart, změněnou na Miley, když získala roli. Jména Hannah Montana byla také mnohokrát změněna. Tři předcházející jména byla Anna Cabana, Samantha York a Alexis Texas.

 

V prosinci 2006 Disney oznámil, že plánuje vydat produkty související s Hannah fontana, mimo jiné např. oblečení, šperky a panenky ve vybraných prodejnách. Play Along Toys vydalo Hannah Montana módní panenky, zpívající panenky a panenku Miley Stewart a další zboží v srpnu 2007. Více Hannah panenek bylo vydáno v listopadu, společně s Lilly, Oliverem a později Jakem Ryanem panenkami. Staly se jedněmi z nejvíce populárních vánočních hraček v roce 2007. Nedlouho poté byla potvrzena přinejmenším alespoň jedna další série Hannah fontana na Disney Channel. Natáčení druhé série započalo v prosinci. Nová série měla premiéru v dubnu v roce 2007, kde je již Miley na střední škole. Při vypuštění High School Musical 2 Extended Edition, Jason Earles potvrdil, že natáčení druhé série bylo dokončeno.

 

Podle Daily Dispatch, přitáhly TV série v roce 2008 k obrazovkám 200 miliónů diváků. "Kdyby byli diváci Miley zemí, byli by pátou největší národností na zemi, hned po Brazílii". Od února 2008, začala být licence na seriál velmi důležitá, takže Disney svolal mezinárodní setkání k diskuzi o budoucnosti seriálu. Všechny obchodní segmenty byly na setkání reprezentovány.


Úvodní znělka

 

Úvodní píseň Hanny Montany je "The Best of Both Worlds" byla napsána Matthewem Gerrardem a Robbiem Nevilem, produkována Gerrardem a poprvé zazpívána Miley Cyrus (jako Hannah Montana). John Carta složil pro píseň hudbu. Slova písně popisují základní myšlenku TV sérií.

 

Plně dlouhá verze, která má délku 2 minuty a 54 sekund, byla zahrnuta do soundtracku seriálu, vydaném v říjnu 2006. Pro TV verzi jakožto úvodní znělku, která trvá pouze 50 sekund, byly použity pouze první dvě a dvě poslední sloky.

 

"Just Like You" a "The Other Side of Me" byly původně testovány pro úvodní znělku, předtím než byla vybrána "The Best of Both Worlds".

 

Pro třetí sérii, byla použita nové verze úvodní znělky. Hrající píseň je nová zremixovaná verze The Best of Both Worlds, která byla původně nahrána pro Hannah Montana: The Movie (a také se v něm objevila).


Obsazení


V hlavních rolích

 

* Miley Cyrus – Miley Stewart/Hannah Montana
* Emily Osment – Lilly Truscott/Lola Luftnagle
* Mitchel Musso – Oliver Oken/Mike Stanley III
* Jason Earles – Jackson Stewart
* Billy Ray Cyrus – Robby Ray Stewart
* Moises Arias – Rico Suave(v první sérii jako vedlejší role, od druhé série patří mezi hlavní role)

 

Dále hrají

 

* Brooke Shields: Susan Stewart, matka Miley a Jacksona
* Shanica Knowles – Amber Addison
* Anna Maria Perez de Tagle – Ashley Dewitt
* Romi Dames – Traci Van Horn
* Hayley Chase – Joannie Palumbo
* Dolly Parton – teta Dolly
* Vicki Lawrance – Mamaw Ruthie Ray Stewart
* Frances Callier - Roxy
* Cody Linley – Jake Ryan
* Selena Gomez - Mikayla
* Morgan York - Sarah
* Noah Cyrus – malá holčička (je to malá role, ale objevuje se často)
* Erin Matthews – Karen Kunkle
* Paul Vogt – Albert Dontzig
* Lisa Arch – Liza (fotografka)
* Andre Kinney - Cooper
* Teo Olivares - Max
* Andrew Caldwell - Thor
* Michale Kagan – Colin Lasetter
* Greg Baker – Pan Corelli

 

Filmy


Hannah Montana & Miley Cyrus : The Best of Both Worlds Concert

 

Hannah Montana & Miley Cyrus : The Best of Both Worlds Concert je hudební dokumentární film od Walt Disney Pictures uvedený v Disney Digital 3-D. Disney oznámil, že film byl natáčen v mnoha městech a ke shlédnutí je třeba 3-D brýlí.

 

V premiérovém víkendu, 1. – 3. února 2008, film vydělal 29 milliónů dolarů. Byl to film číslo jedna tohoto víkendu. Premiéru měl pouze ve 638 kinech, a vydělal rekordních 42,000 miliónů dolarů za jedno kino. Měl rekord za nejvyšší výdělek 3-D filmu za jeden víkend a rekord pro nejvyšší výdělek za Super Bowl víkend.


Hannah Montana: The Movie

 

Hannah Montana: The Movie je filmová adaptace na americký sitcom Hannah Montana. Natáčení začalo v dubnu 2008, zvláštně v Columbii, v Tennessee a v Los Angeles, v Kalifornii a dokončen byl v červnu 2008. Film byl zveřejněn 10. dubna 2009 v USA a Kanadě.


Soundtracky

 

2006:

 

* Hannah Montana
* Hannah Montana: Holiday Edition
* Hannah Montana: Special Edition

 

2007:

 

* Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus
* Hannah Montana 2: Rockstar Edition
* Hannah Montana 2: Non-Stop Dance Party

 

2008:

 

* Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert
* Hannah Montana: Hits Remixed

 

2009:

 

* Hannah Montana: The Movie
* Hannah Montana 3

 

2010:

 

* Hannah Montana Forever

 

Hannah Montana - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany

product_code
Hannah Montana As I Am akordy noty tab text,
Hannah Montana As I Am (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Back To Tennessee akordy noty tab text,
Hannah Montana Backwards akordy noty tab text,
Hannah Montana Bigger Than Us akordy noty tab text,
Hannah Montana Bigger Than Us (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana Bless The Broken Road akordy noty tab text,
Hannah Montana Butterfly Fly Away akordy noty tab text,
Hannah Montana Butterfly Fly Away [Ballard, Glen] [Silvestri, Alan] akordy noty tab text,
Hannah Montana Clear akordy noty tab text,
Hannah Montana Clear (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Crazier akordy noty tab text,
Hannah Montana Don't Walk Away akordy noty tab text,
Hannah Montana Don't Wanna Be Torn akordy noty tab text,
Hannah Montana Dream akordy noty tab text,
Hannah Montana East Northumberland High akordy noty tab text,
Hannah Montana East Northumberland High (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Every Part Of Me akordy noty tab text,
Hannah Montana Everything I Want akordy noty tab text,
Hannah Montana Find Yourself In You akordy noty tab text,
Hannah Montana G.N.O. (Girl's Night Out) akordy noty tab text,
Hannah Montana G.N.O. (Girl's Night Out) (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Game Over akordy noty tab text,
Hannah Montana Good And Broken akordy noty tab text,
Hannah Montana Good And Broken (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana He Could Be The One akordy noty tab text,
Hannah Montana Hoedown Throwdown akordy noty tab text,
Hannah Montana Hoedown Throwdown [Anders, Adam] [Hassman, Nikki] akordy noty tab text,
Hannah Montana I Got Nerve akordy noty tab text,
Hannah Montana I Learned From You akordy noty tab text,
Hannah Montana I Miss You akordy noty tab text,
Hannah Montana I Wanna Know You akordy noty tab text,
Hannah Montana Ice Cream Freeze (Let's Chill) akordy noty tab text,
Hannah Montana If We Were A Movie akordy noty tab text,
Hannah Montana It's All Right Here akordy noty tab text,
Hannah Montana Just A Girl akordy noty tab text,
Hannah Montana Just Like You akordy noty tab text,
Hannah Montana Let's Dance akordy noty tab text,
Hannah Montana Let's Dance (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Let's Do This akordy noty tab text,
Hannah Montana Let's Get Crazy akordy noty tab text,
Hannah Montana Let's Get Crazy [Fitzpatrick, Colleen] [Kotch, Michael] [Derby, Dave] [Smith, Michael] [Ridel, Stefanie] [Nervo, Mim] [Nervo, Liv] akordy noty tab text,
Hannah Montana Let's Make This Last 4Ever akordy noty tab text,
Hannah Montana Life's What You Make It akordy noty tab text,
Hannah Montana Life's What You Make It (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana Make Some Noise akordy noty tab text,
Hannah Montana Make Some Noise (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana Mixed Up akordy noty tab text,
Hannah Montana Nobody's Perfect akordy noty tab text,
Hannah Montana Nobody's Perfect (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana Old Blue Jeans akordy noty tab text,
Hannah Montana Old Blue Jeans (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana One In A Million akordy noty tab text,
Hannah Montana One In A Million (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana Pop Princess akordy noty tab text,
Hannah Montana Pumpin' Up The Party akordy noty tab text,
Hannah Montana Right Here akordy noty tab text,
Hannah Montana Right Here (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Rock Star akordy noty tab text,
Hannah Montana Rock Star (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana See You Again akordy noty tab text,
Hannah Montana See You Again (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana She's No You akordy noty tab text,
Hannah Montana Shining Star akordy noty tab text,
Hannah Montana Spotlight akordy noty tab text,
Hannah Montana Start All Over akordy noty tab text,
Hannah Montana Start All Over (Miley Cyrus) akordy noty tab text,
Hannah Montana Supergirl akordy noty tab text,
Hannah Montana The Best Of Both Worlds akordy noty tab text,
Hannah Montana The Climb akordy noty tab text,
Hannah Montana The Climb [Alexander, Jessica] [Mabe, Jon] akordy noty tab text,
Hannah Montana The Good Life akordy noty tab text,
Hannah Montana The Other Side Of Me akordy noty tab text,
Hannah Montana This Is The Life akordy noty tab text,
Hannah Montana True Friend akordy noty tab text,
Hannah Montana True Friend (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana We Got The Party akordy noty tab text,
Hannah Montana We Got The Party (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana What's Not To Like akordy noty tab text,
Hannah Montana Who Said akordy noty tab text,
Hannah Montana You And Me Together akordy noty tab text,
Hannah Montana You And Me Together (Hannah Montana) akordy noty tab text,
Hannah Montana You'll Always Find Your Way Back Home akordy noty tab text,
Hannah Montana You'll Always Find Your Way Back Home  akordy noty tab text,
[Swift, Taylor] [Johnson, Martin]