Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Kytara (1)

Fall Out Boy


Fall Out Boy - My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em

Fall Out Boy (Z Wikipedie, otevřené encyklopedie)

 

Fall Out Boy je americká rocková kapela z Wilmette, Illinois, která vznikla v roce 2001. Kapela se skládá ze zpěváka a rytmického kytaristy Patricka Stumpa, hlavního kytaristy Joe Trohmana, basisty Petea Wentze a bubeníka Andrew Hurleye.

 

S Petem jako hlavním textařem kapely a Patrickem jako hlavním skladatelem dosáhli Fall Out Boy komerčního úspěchu s albem From Under The Cork Tree, které vyšlo v roce 2005. Deska byla několikrát oceněna, stala se dvakrát platinovou a v USA se jí prodalo více jak 2,5 milionu kusů. Kapela se v letech 2005-2006 vydala na celosvětové turné k podpoře alba.

 

V roce 2007 Fall Out Boy vydali desku Infinity On High, která dosáhla 1. místa v Billboard 200 a v prvním týdnu se jí prodalo více jak 260 000 kopií. První singl "This Ain't a Scene, It's an Arms Race" se umístil na 1. místě v Pop 200 a na 2. místě v Billboard Hot 100. K promoci alba kapela vystoupila na Live Earth a stala se headlinery Honda Civic Tour v roce 2007.
 

Začátky

 

Kapela byla založena v roce 2001 kamarády Joe Trohmanem a Petem Wentzem, kteří hráli v různých hardcore punkových skupinách v Chicagu. Inspirováni kapelami, které poslouchali, když vyrůstali, jako třeba Green Day, Descendents a The Smiths, se oba rozhodli pro start jejich vlastní kapely. Trohman potkal středoškoláka Patricka Stumpa v knihkupectví Borders, představil se mu, když ho zaslechl mluvit o kapele Neurosis, která patřila i mezi jeho oblíbené. Stump měl původně zastávat pozici bubeníka, ale pro jeho působivý hlasový rozsah se stal zpěvákem kapely. Jiní dva Chicagští hudebníci byli přijati jako bubeník a kytarista.

 

Kapela po odehrání svých dvou prvních show stále neměla žádné jméno. Na konci jejich druhé show požádali publikum, aby kdokoliv vykřikl nějaký návrh na jméno. Kdosi zakřičel "Fall Out Boy", jako odkaz na jeden díl The Simpsons "Radioactive Man" (v roce 2009 kapela k epizodě Lisa The Drama Queen nahrála závěrečný tématický song).

 

Následující rok kapela debutovala vlastně vydanou demo nahrávkou a 28. května 2002 Uprising Records vydalo Split EP, na kterém jsou i Project Rocket. Fall Out Boy také vydali mini-LP s názvem Fall Out Boy's Evening Out With Your Girlfriend u Uprising Records v roce 2003.


Úspěch

 

Kapela udělala radikální řez v sestavě a přijala Andrew Hurleyho (dříve působil v Recetraitor) jako bubeníka, Stump přešel ke kytaře a z kapely odešel Raccine a Pareskuwicz. Během této doby kapela často hrála místní show v The Knights of Columbus Hall v Arlington Heights, Illinois, kde se natočil klip Dead On Arrival. Ve stejný rok, po podepsání smlouvy s Fueled By Ramen, vydali jejich první album Take This To Your Grave (6. května 2003). Aby bylo možné nahrát slušný debut, kapela obdržela zálohu od Island Records s tím, že další album nahrají právě u Island Records. S touto zálohou Fall Out Boy nahráli Take This To Your Grave ve Smart Studiu v Madisonu, Wisconsin, které vlastní Butch Vig a producentem se stal Sean O'Keefe.

 

Se singly "Grand Theft Autumn/Where Is Your Boy" a "Saturday", jejichž klipy se vysílaly na FUSE, mtvU, v obchodech Target a na komerčních rádiových stanicích napříč celou zemí, se album prodávalo velmi dobře a stalo se zlatým. To však jen do doby vydání dalšího alba From Under The Cork Tree.

 

V roce 2003 se kapela podepsala pod společnost Island Records, která je součástí komerčního labelu Island Def Jam Music Group společně s Def Jam Records. Mezitím, co nahrávali svůj komerční debut, kapela vydala 18. května 2004 akustické EP My Heart Will Always Be the B-Side to My Tongue u Fueled By Ramen. Debutovalo na 153. místě v Billboard 200, což bylo vůbec první umístění kapely v hitparádě. Dvoudiskové vydání CD osahuje více akustických vystoupení a foto galerii pro fanoušky.


From Under The Cork Tree a komerční úspěch (2005-2006)

 

S Petem jako hlavním textařem kapely a Patrickem jako hlavním skladatelem dosáhli Fall Out Boy komerčního úspěchu s albem From Under The Cork Tree, které debutovalo v Billboard 200 na 9. místě a prodalo se ho přes 68 000 kopií v prvním týdnu. Deska byla několikrát oceněna, stala se dvakrát platinovou a v USA se jí prodalo více jak 2,5 milionu kusů.

 

První singl "Sugar We're Going Down" vystoupal na 8. místo v Billboard Hot 100, na 6. místo v Pop 100 a na 3. místo v Modern Rock Charts. Videoklip dosáhl 1. místa v pořadu TRL na MTV. Také vyhrálo cenu MTV2 v roce 2005 na MTV Video Music Awards, což vyvolalo obrovský zájem a nárust v prodeji. Kapela byla také nominována na Grammy Award na Nejlepšího nového umělce v roce 2006.

 

Druhý singl z alba, "Dance Dance", se stal jejich druhým singlem, který se dostal do Top 10, když vyšplhal na 9. místo v Hot 100. Singl se umístil na 6. místě v Pop 100 a na 2. místě v Modern Rock Charts. Video k písni mělo premiéru 11. října 2005 v TRL, brzy se dostalo na 1. místo a byl vyřazen 17. ledna 2006. "Dance Dance" je také ve hře Dance Dance Revolution SuperNova.

 

Třetím singlem se stala píseň "A Little Less Sixteen Candles, a Little More "Touch Me" ", která byla výrazně méně populárnější, než předešlé dva singly, ale dosáhla 65. místa v Hot 100 a dvakrát se umístila na 1. místě v TRL, vyřazena byla 6. června 2006.

 

Kapela byla headlinery Nintendo Fusion Tour na podzim 2005, kde také vystoupili The Starting Line, Motion City Soundtrack, Boys Night Out a Panic! At The Disco v 31 městech. Vzhledem k jejich velkému úspěchu na MTV Video Music Awards se kapela stala headlinery Black Clouds and Underdogs Tour, pop-punkové události, kde vystoupili The All-American Rejects, Well-Known Secret, Hawthorne Heights a From First To Last. Na polovině turné také vystoupili The Hush Sound a October Fall. Odehrálo se 53 show v USA, Kanadě a Velké Británii.


Infinity On High, Live In Phoenix a jiné projekty (2007-2008)

 

Na začátku roku kapela vydala jejich druhé album u velkého labelu Infinity On High. Album mělo velký prodejní úspěch hned první týden po vydání, prodalo se ho více jak 260 000 kopií a dosáhlo prvního místa v Billboard 200. Tento úspěch byl následován singlem "This Ain't a Scene, It's an Arms Race", který obsadil 2. místo v USA a Anglii. Fall Out Boy se poté stali headlinery Honda Civic Tour k propagaci alba. Přestože turné bylo původně odloženo kvůli osobním problémům, konalo se s kapelami +44, Cobra Starship, The Academy Is... a Paul Wallem.

 

1. dubna 2008 bylo vydáno CD/DVD Live In Phoenix, jehož materiál byl nahrán 22. června 2007 při koncertě v Phoenix Cricket Wireless Pavilion. Album také obsahuje coververzi songu "Beat It" od Michaela Jacksona, kde mimojiné hostuje John Mayer na kytaru. Song měl premiéru na Peteově stránce na Friends Or Enemies a jako singl byl uveden 25. března 2008. Píseň debutovala na 22. místě v Billboard Hot 100 a postupně se dostala až na 19. místo.

 

18. března 2008 Fall Out Boy odhalili, že chtějí hrát show na Antarktidě za účelem dostání se do Guinessovy knihy rekordů jako jediná kapela na světe, která by hrála na všech sedmi kontinentech za méně než devět měsíců. Počasí jim v tom však neustále bránilo. Následující týden se rozhodli pro druhý pokus.

 

Fall Out Boy spolupracovali s raperem T.I. na albu Paper Trail a to konkrétně na písni "Out In The Cold", ale píseň se na poslední chvíli z alba vyřadila. T.I. řekl MTV, že možná některé z vyřazených písní přidá na své příští album.


Citizens For Our Betterment (2008)

 

Pete 18. srpna 2008 zahájil virovou kampaň k propagaci jejich páteho studiového alba Folie à Deux. Kampaň začala, když webová stránka pro Decaydance Records byla údajně napadena organizací s názvem "Citizens for Our Betterment" (CFOB). Stopy byly zanechány v odkazech a obrázcích na stránkách a Wentz zanechával stopy na své soukromé stránce. 19. srpna 2008 byla Ashlee Simpson spatřena, jak nese brožurku pro organizaci, což zvýšilo podezření a vyrojilo se mnoho drbů. V následujících dnech se objevovaly nové zprávy na stránkách Citizens For Our Betterment a Wentz pokračoval v blogování. Mezitím jiná kapela, Copeland, zahájila svou vlastní virovou kampaň. V rámci toho založili podobně pojmenované stránky CitizensFourOurBetterment.com a šířili odkazy prostřednictvím různých fan blogů o Fall Out Boy s cílem přilákat co nejvíce lidí na své stránky. Zatímco toto míchání kampaní bylo provedeno bez vědomí členů Fall Out Boy, Wentz 22. srpna poslal potvrzení, když CFOB znovu "napdala" stránky Decaydance Records. 26. srpna bylo konečně učiněno tiskové prohlášení na stránkách Friends Or Enemies, kde stránky oficiálně oznámily, že Folie à Deux je nadcházející album kapely a bude vydáno 4. listopadu 2008. To také odhalilo, že mixtape pojmenována "Welcome To the New Administration" je volně ke stažení na FriendsOrEnemies.com. Později, v ten samý den, kapela poslala na stránky Buzznet.com video, kde sami prohlašují vydání svého nadcházejícího alba a vysvětlují jeho název.


Folie à Deux (2008-2009)

 

16. prosince 2008 kapela vydala své páté album, Folie à Deux, jako následovníka alba Infinity On High z roku 2007. Fall Out Boy na něm spolupracovali s jinými umělci jako třeba Elvis Costello, Lil Wayne, Brendon Urie z Panic! At The Disco, Gabe Saporta z Cobra Starship, Travis McCoy z Gym Class Heroes, Alex DeLeon z The Cab a Pharrel Williams.

 

Hlavní singl pro album "I Don't Care" byl uveden 3. září 2008 na iTunes a magazínem Rolling Stones byl zvolen jako 68. nejlepší píseň roku 2008.

 

Druhý singl byl "America's Suitehearts" uveden 8. prosince 2008. Wentz řekl, že píseň je o současné Bushově administrativě.

 

V lednu 2009 kapela oznámila, že proběhne Believers Never Die Part Deux turné, na které vyrazili s kapelami Cobra Starship, Metro Station, All TIme Low a Hey Monday na podporu Folie à Deux. Fall Out Boy také vystoupili společně s Kanye Westem a Kid Rockem na Youth Ball k inauguraci prezidenta Baracka Obamy.

 

7. dubna 2009 bylo na iTunes uvedeno EP s názvem America's Suitehearts: Remixed, Retouched, Rehabbed and Retoxed. Obsahuje remix basisty Blink 182 Marka Hoppuse. Fall Out Boy se stali společně s Weezer předskokany pro letní turné Blink 182 v roce 2009.


Believers Never Die: Greatest Hits a pauza na dobu neurčitou (2009)

 

Kompilace pojmenována Believers Never Die: Greatest Hits vyšla 17. listopadu 2009. Mapuje celou dosavadní kariéru kapely- obsahuje všechny singly a dvě nové písně. Jedna z nich je také úplná verze songu "Alpha Dog", který byl dříve uveden jako demo na Welcome To The New Administration mixtape. Obal alba, vytvořen Danielem Dangerem, zobrazuje dvě objímající se kostry: je to odkaz ke kostrám nalezeným mimo Mantua v Itálii, které byly nalezeny pohřbené dohromady a byly v objetí. Mimoto se na obalu vyskytuje také mnoho odkazů ke kariéře a předešlé práci kapely.

 

20. listopadu 2009 Fall Out Boy oznámili, že si berou "prázdniny". "Nevíme, jak to bude s budoucností Fall Out Boy" řekli všichni čtyři členové. Basista a textař Pete Wentz uvedl, že jeho osobní důvod pro pauzu je, že cítí, že jeho jméno a manželství s popovou zpěvačkou Ashlee Simpson se stalo překážkou pro kapelu. K tomu dodal: "Myslím, že svět potřebuje méně Petea Wentze."


Neoficiální rozpad kapely (2010)

 

1. února 2010 basák Pete Wentz napsal na twitter "Nedochází vám to? Prázdniny jsou navždy dokud nebudete sami nebo nezestárnete. Nemám v plánu ani jedno." "Nedokážu si představit, že bych znovu hrál ve Fall Out Boy." "Něco by se muselo změnit v mé hlavě nebo v srdci... Ne v mé peněžence."

 

2. února 2010 Spin magazín uveřejnil interview se zpěvákem kapely Patrickem Stumpem, který reagoval na Peteovu zprávu: "Momentálně nejsem ve Fall Out Boy. Ale tak či onak, kapela tu stále bude... Jestli budeme znovu hrát nebo ne, nevím. Jestli budeme, bude to ze správných důvodů. Jestli nebudeme, bude to také ze správných důvodů." Stump také Spin.com řekl, že se soustředí na svou nastávající sólovou kariéru.

 

Později ten samý den, bubeník Andy Hurley jednoduše napsal na twitter "Odcházím také." stejně jako kytarista Joe Trohman, který napsal "Fajn, odcházím také."

 

Pete napsal na svůj blog, aby vše uvedl na pravou míru "Nevím budoucnost Fall Out Boy. Je trapné říct jednu věc a poté diktovat další budoucnost. Tak dlouho jak vím, že mají Fall Out Boy pauzu. (Nikdo nechce vyslovit to slovo na "h"). Stejně jako nemám žádný sólový projekt, také nemůžu předpokládat, že bych znovu někdy hrál ve Fall Out Boy. Nikoliv kvůli naším osbním vztahům, stejně tak, že jsem jako kapela vyrůstali odděleně. V tomto prohlášení bych chtěl zahrnout možnost, že Fall Out Boy budou znovu hrát beze mě nebo budu část kapely, až všichni budou na stejné vlně. Není to ničí chyba a není zde žádná zaujatost vůči tomuto rozhodnutí. Citím, že jako fanoušci si to zasloužíte vědět. Neexistuje proto jediný důvod. Jiné projekty a kapely jsou podporovány všemi členy kapely. Já sám jsem největším fanouškem Fall Out Boy a pokud je toto naše dědictví, tak to tak bude. Jsem na něj pyšný."


Hudební styl

 

I přes to, že jsou obecně známí jako pop-punková kapela, Fall Out Boy byli popsáni jako emo a řekli, že emo kapela The Get Up Kids je velmi ovlivnila. Když kapela poskytla retrospektivní interview pro magazín Alternative Press v době, kdy se The Get Up Kids rozpadli, Pete Wentz řekl, že "Fall Out Boy by nebyli kapelou, kdyby to nebylo pro The Get Up Kids."

 

Hlavní část zvuku Fall Out Boy je zakořeněná v jejich textech, které napsal hlavně basista Pete Wentz, který často používá ironii a jiné literární prostředky k vyprávění osobních zkušeností a příběhů. Alba Take This To Your Grave a From Under The Cork Tree jsou považována za pop-punková, stejně tak jako za punk-rocková a jsou ovlivněna jejich idoly. Infinity On High obsahuje širokou škálu stylů a hudebních instrumentů, je zde orchestr, sborový zpěv ("Thnks Fr th Mmrs" a "You're Crashing, But You're No Wave") a pomalejší balady s piánem ("Golden"). Na Folie à Deux Fall Out Boy pokračují ve vývoji zvuku, je zde mnohem více použito piáno ("What a Catch, Donnie", "Headfirst Slide Into Cooperstown On A Bad Bet", a "20 Dollars Nose Bleed"), syntezátory a hostující umělci. Kapela také ukázala mnoho vlivů, například ve skladbě, kde je na začátku vypůjčena akordová sekvence z písničky The Who "Baba O'Riley" a "What a Catch, Donnie" odkazující na Roberta Flacka a Donnyho Hathawaye jak v melodii tak i v textu.

 

Kapela pracovala s několika producenty a umělci, například s The Neptunes, Timbaland, Lil' Wayne a Kanye Westem, kterého Patrick Stump popisuje jako "Prince jeho generace". Následují zprávy o tom, že si Fall Out Boy dávají pauzu, magazín Rock Sound odhalil, že se Joe Trohman a Andy Hurley spolčili s členy Every Time I Die a Anthrax, aby vytvořili metalovou superkapelu s názvem The Damned Things.


Diskografie


EP

 

* Fall Out Boy/Project Rocket Split EP
* My Heart Will Always Be the B-Side to My Tongue
* Leaked in London
* America's Suitehearts: Remixed, Retouched, Rehabbed and Retoxed

 

Alba

 

* Fall Out Boy's Evening Out with Your Girlfriend
* Take This to Your Grave
* From Under the Cork Tree
* Infinity on High
* Folie à Deux
* Believers Never Die: Greatest Hits

 

DVD

 

* **** Live In Phoenix

 

Singly

 

* Grand Theft Autumn/Where is Your Boy (2003)
* Dead on Arrival (2003)
* Saturday (2003)
* Sugar, We're Goin' Down (2005)
* Dance, Dance (2005)
* A Little Less Sixteen Candles, a Little More 'Touch Me' (2006)
* This Ain't Scene, It's an Arm Race (2007)
* The Carpal Tunnel of Love (2007)
* Thnks fr th Mmrs (2007)
* The Take Over, The Breaks Over (2007)
* I'm Like a Lawyer With The Way I'm Always Trying To Get You Off (Me & You) (2007)
* Beat It (2008)
* I Don't Care (2008)
* America's Suitehearts (2008)
* Headfirst Slide Into Cooperstown on a Bad Bet (2008)
* What a Catch, Donnie (2009)
* Alpha Dog (2009)

 

Ocenění a nominace


MTV Video Music Awards

 

* Vítěz: Cena MTV 2 - Sugar We're Goin' Down (2005)
* Vítěz: Cena diváků - Dance, Dance (2006)
* Nominace: Cena diváků (2006)
* Vítěz: Nejlepší kapela (2007)

 

Latino MTV Video Music Awards

 

* Nominace: Nejlepší nový mezinárodní umělec (2005)

 

MuchMusic Video Awards

 

* Vítěz: Cena posluchačů pro nejoblíbenější mezinárodní kapelu za Dance, Dance (2006)
* Nominace: Nejlepší mezinárodní kapela za Dance, Dance (2006)
* Vítěz: Cena posluchačů pro nejoblíbenější mezinárodní video za The Take Over, The Breaks Over (2007)
* Nominace: Nejlepší rockové video- Beat It (2008)

 

Kerrang! Award

 

* Vítěz: Nejlepší videoklip - Sugar We're Goin' Down (2006)
* Nominace: Nejlepší singl - Sugar We're Goin' Down (2006)
* Nominace: Nejlepší album - From Under the Cork Tree (2006)
* Nominace: Nejlepší kapela planety (2006)
* Vítěz: Nejlepší videoklip - This Ain't a Scene, It's an Arms Race (2007)

 

Teen Choice Award

 

* Vitěz: Nejlepší rocková píseň - Dance, Dance (2006)
* Vítěz: Nejlepší singl - Dance, Dance (2006)
* Vítěz: Nejlepší rocková kapela (2006)
* Vítěz: Nejlepší sing- Thnks fr th Mmrs (2007)
* Vítěz: Nejlepší kapela (2007)
* Nominace: Nejlepší rocková kapelá diváků (2008)
* Nominace: Nejvíc sexy muž- Pete Wentz (2008)

 

Grammy Award

 

* Nominace: Objev roku (2006)

 

Kid's Choice Award

 

* Nominace: Nejlepší kapela (2007)
* Vítěz: Singl- Thnks fr th Mmrs (2007)

 

TMF Award

 

* Vítěz: Nejlepší mezinárodní kapela naživo (2008)
* Vítěz: Nejlepší mezinárodní rocková kapela (2008)
* Vítěz: Nejlepší mezinárodní alternativní kapela (2008)

 

NRJ Music Award

 

* Nominace: Nejlepší mezinárodní kapela za I Don't Care (2009)

 

Fall Out Boy - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

song
Fall Out Boy (Coffee's For Closers) akordy noty tab text,
Fall Out Boy 20 Dollar Nose Bleed akordy noty tab text,
Fall Out Boy 27 akordy noty tab text,
Fall Out Boy 7 Minutes In Heaven (Atavan Halen) akordy noty tab text,
Fall Out Boy A Little Less Sixteen Candles, A Little More 'Touch Me' akordy noty tab text,
Fall Out Boy America's Suitehearts akordy noty tab text,
Fall Out Boy Bang The Doldrums akordy noty tab text,
Fall Out Boy Dance, Dance akordy noty tab text,
Fall Out Boy Disloyal Order Of Water Buffaloes akordy noty tab text,
Fall Out Boy Don't You Know Who I Think I Am? akordy noty tab text,
Fall Out Boy Fame<Infamy akordy noty tab text,
Fall Out Boy Get Busy Living Or Get Busy Dying (Do Your Part To Save The Scene And Stop Going To Shows) akordy noty tab text,
Fall Out Boy Golden akordy noty tab text,
Fall Out Boy Headfirst Slide Into Cooperstown On A Bad Bet akordy noty tab text,
Fall Out Boy Hum Hallelujah akordy noty tab text,
Fall Out Boy Champagne For My Real Friends, Real Pain For My Sham Friends akordy noty tab text,
Fall Out Boy I Don't Care akordy noty tab text,
Fall Out Boy I Slept With Someone In Fall Out Boy And All I Got Was This Stupid Song Written About Me akordy noty tab text,
Fall Out Boy I'm Like A Lawyer With The Way I'm Always Trying To Get You Off (Me+You) akordy noty tab text,
Fall Out Boy I've Got A Dark Alley And A Bad Idea That Says You Should Shut Your Mouth (Summer Song) akordy noty tab text,
Fall Out Boy I've Got All This Ringing In My Ears And None On My Fingers akordy noty tab text,
Fall Out Boy Nobody Puts Baby In The Corner akordy noty tab text,
Fall Out Boy Of All The Gin Joints In All The World akordy noty tab text,
Fall Out Boy Our Lawyer Made Us Change The Name Of This Song So We Wouldn't Get Sued akordy noty tab text,
Fall Out Boy She's My Winona akordy noty tab text,
Fall Out Boy Sophomore Slump Or Comeback Of The Year akordy noty tab text,
Fall Out Boy Sugar, We're Goin' Down akordy noty tab text,
Fall Out Boy The (After) Life Of The Party akordy noty tab text,
Fall Out Boy The (Shipped) Gold Standard akordy noty tab text,
Fall Out Boy The Carpal Tunnel Of Love akordy noty tab text,
Fall Out Boy The Take Over, The Breaks Over akordy noty tab text,
Fall Out Boy This Ain't A Scene, It's An Arms Race akordy noty tab text,
Fall Out Boy Thnks Fr Th Mmrs akordy noty tab text,
Fall Out Boy Thriller akordy noty tab text,
Fall Out Boy Tiffany Blews akordy noty tab text,
Fall Out Boy W.A.M.S. akordy noty tab text,
Fall Out Boy West Coast Smoker akordy noty tab text,
Fall Out Boy What A Catch, Donnie akordy noty tab text,
Fall Out Boy XO akordy noty tab text,
Fall Out Boy You're Crashing, But You're No Wave akordy noty tab text,