Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír/zpěv/kytara (1)

Natasha Bedingfield


Natasha Bedingfield - Pocketful Of Sunshine

Natasha Bedingfield

 

Wikipedie

 

Natasha Bedingfield (*26. listopadu 1981 Londýn, Anglie) je britská zpěvačka, která je společně se svým bratrem Danielem Bedingfieldem zapsána v Guinessově knize rekordů jako první sourozenci, kteří měli singl na prvním místě britského singlového žebříčku.

 

Natasha vydala v roce 2004 album nazvané Unwritten, kterého se celosvětově prodalo přes 2,5 milionu kusů.[1] a v roce 2007 byla nominována za stejnojmennou píseň obdržela nominaci na cenu Grammy Award. Druhé album vyšlo v roce 2007 a jmenuje se N. B., první singl z desky se jmenoval I Wanna Have Your Babies. Americká verze desky se jmenuje Pocketful of Sunshine a vyšla v roce 2008.

 

Natasha Bedingfield - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

song
Natasha Bedingfield (No More) What Ifs Feat. Eve akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Backyard akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield How Do You Do? akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield I Think They're Thinking (Interlude) akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield I Wanna Have Your Babies akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Lay Down (Bonus) akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Loved By You (Bonus) akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Not Givin' Up akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Pirate Bones akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Say It Again akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Smell The Roses akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Soulmate akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Still Here akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Tricky Angel akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield When You Know You Know akordy noty tab text,
Natasha Bedingfield Who Knows akordy noty tab text,