Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír (2)

Klavír/zpěv/kytara (1)

Jonas Brothers


Jonas Brothers - Pom Poms

Jonas Brothers (Z Wikipedie, otevřené encyklopedie)

 

Skupina Jonas Brothers se skládá ze 3 členů - jsou jimi bratři Kevin, Joe a Nick. Společně začali hrát roku 2006,kdy vyšlo jejich debutové album It's About Time. Nejstarší z nich je Kevin, dále Joe a nejmladší je Nick. Mají sice čtvrtého bratra, který je ale na koncertování, psaní písní a zpívání příliš malý.Zahraje si vsak roli hudebního génia v druhém pokračování úspěšného filmu Camp Rock. Je mu pouhých 10 let a jmenuje se Frankie Jonas - má i přezdívku Bonus Jonas nebo Frank Tank. Skupinu v 6 letech založil Nick Jonas, který už v té době skládal písničky a posléze se k němu přidali i jeho bratři Joe a Kevin. Nadání a lásku k hudbě zřejmě podědili po svých rodičích, kteří měli svoji vlastní skupinu. Oni i jejich agent zvažovali název Sons of Jonas,což ve volném překladu znamená synové Jonasových, což je komické. Nakonec usoudili že Jonas Brothers bude lepší a tak se tedy zrodil jejich název.Jonas Brothers jsou skupinou, které své city vkládají do textů svých písní. Stali se miláčky po celé Americe a prorazili i u nás v Evropě a dokonce i v Asii.V roce 2008 natočili komediální sérii J.O.N.A.S, která má pokračování v další řadě J.O.N.A.S LA

 

Historie


Nick Jonas: Objev a sólové album (1999-2005)

 

Skupina začala jako sólový projekt Nicka Jonase. Nicholas, už jako sedmiletý, začal hrát na Brodwayi. Hrál v několika hrách, včetně A Christmas Carol(v roce 2000 jako Tiny Tim, pak jako Scrooge), Annie Get Your Gun(2001-Little Jake), Kráska a Zvíře(2002-Chip) a Les Misérables(2003-Gavroche). Po skončení Les Misérables hrál v The Sound Of Music(Kurt) a v Paper Mill Playhouse.

 

Během účinkování ve hře Kráska a Zvíře, napsal Nick společně s otcem nazvanou "Joy To The World(A Christmas Prayer)". Nick tuto píseň předvedl na Brodway v roce 2002 a píseň byla zařazena do křesťanských rádiích po celé americe. Zatímco Nick pracoval na své sólové dráze, Joe ho následoval na Brodway a objevil se ve hře La Bohéme. Ten rok začali bratři psát písně společně.

 

V září 2004 se manažer Columbia Records dozvěděl o Nickově nahrávce. Nick brzy nato podepsal smlovu s INO Records a Columbia Records a vydal single "Dear Good". Druhým singlem byla předělávka songu "Joy To The World(A Christmas Prayer)". V prosinci vyšlo Nickovo první sólové album nazvané Nicholas Jonas. Album ale vyšlo v omezeném vydání. Nick se svými bratry napsal další písničky pro nové album. Na počátku roku 2005, byl změněn prezident Columbia Records, který se po poslechnutí songu "Please Be Mine" rozhodl zapsat tři bratry jako skupinu.


It´s About Time (2005-2006)

 

Po podepsání smlouvy s Columbia Records se bratři rozhodli jmenovat se "Sons Of Jonas", nakonec se ale rozhodli pro "Jonas Brothers". Během roku 2005 se účastnili akcí, které by jim pomohli dostat se výše do povědomí lidí. Druhou část roku strávili na anti-grogovém tour s Aly&AJ a The Cheetah Girls. Na začátku roku 2006 se spojili s The Veronicas. Pro album It´s About Time, se kapela spojila s několika textaři, včetně Adama Schlesingera, Michaela Manginiho, Desmonda Childiho, Billyho Manna a Stevea Greenberga. Album mělo vyjít v únoru 2006, ale vydání bylo několikrát posunuto. Na albu se nachází dva songy, které kapela přezpívala-"Year 3000" a "What I Go To School For"(Od UK skupiny Busted).

 

První singl "Mandy" byl vydán 27. prosince 2005. Hudební video mělo premiéru na MTV 22. února 2006. Další píseň "Time For Me To Fly" se objevila na soundtracku k filmu Aquamarine. V březnu, byl singl Mandy uveden v seriálu televizní stanice Nickelodeon Zoey 101: Spring Break-Up a na soundtracku k Zoey 101: Music Mix. Skupina dále účinkovala v Cartoon Cartoon Fridays od stanice Cartoon Network. Dále nazpívali cover k song "Yo Ho(A Pirate´s Life For Me) z filmu Piráti z Karibiku pro DisneyMania 4, vydané 4. dubna 2006. Během letních prázdnin roku 2006 byli na tour s Aly&AJ. Jonas Brothers také nahráli úvodní song k animovanému seriálu z produkce Disney-Americký Drak.

 

It´s About Time se dočkalo vydání 8.srpna 2006. Bylo to jen omezené vydání, jen 50 000 kopií. Album mělo být nabídnuto na aukčních webech, například eBay. Vzhledem k tomu, že Sony neměl další zájem o skupinu, Jonas Brothers zvažovali změnu vydavatele. 3. října 2006 vyšla Nickova skladba "Joy To The World(A Christmas Prayer) na Joy to the World: The Ultimate Christmas Collection. Také v říjnu, Jonas Brothers nazpívali "Poor Unfortunate Souls" z filmu "The Little Mermaid(Ariel)". Byl natočen i videoklip a společně s ním se objevil na soundtracku k filmu. Druhým singlem byl "Year 3000". Singl se stal populárním na Radio Disney a hudební video debutovalo na Disney Channel v lednu 2007. Skupina nakonec ukončila spolupráci s Columbia Records začátkem roku 2007.


Jonas Brothers (2007-2008)

 

Po kratší době bez vydavatelství, Jonas Brothers podepisují v únoru 2007 smlouvu s Hollywood Records. Přibližně ve stejné době se začínají bratři objevovat v reklamě na Babby Bottle Pop. 24. března se objevují dvě nové skladby na dvou různých albech: "Kids Of The Future" ze soundtracku k filmu Robinsonovi a "I Wanna Be Like You" z DisneyMania 5.

 

9. dubna 2007 vystupovali v Bílém Domě na Easter Egg Roll, kde zpívali národní hymnu. 27. června vystoupili na slavnosti Celebrating Women in Sports Tee Ball Game, kde opět zpívali národní hymnu, poté, během pikniku bavili společnost některými ze svých hitů. Jejich druhé album bylo vydáno 7. srpna 2007. V žebříčku Billboard 200 debutovalo na 5. místě hned v prvním týdnu. Dále byly vydány dva singly společně s videoklipy- "Hold On" byl vydán dva týdny před vydáním alba a "SOS" čtyři dny před vydáním alba.

 

V srpnu, skupina hostovala v několika seriálech v televizi. 17. srpna si zahráli sami sebe v seriálu Hannah Montana ve 42. epizodě nazvané "Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas." Také nazpívali společně s Miley Cyrus song "We Got The Party With Us". Premiéra byla po filmu High School Musical a během jedné noci ji zhlédlo 10.7 milionů diváků. 24. srpna zahráli Jonas Brothers dva songy na Miss Teen USA. Následující den vystupovali na závěrečném ceremoniálu Disney Channel Games 2007. 26. srpna předávali Jonas Brothers cenu na Teen Choice Awards. Společně s nima ji předávala i Miley Cyrus. Začátkem října 2007 vyjíždí společně na tour jako předskokani Miley Cyrus "Best Of Both World:Meet Miley Cyrus", na kterém jsou do poloviny prosince. 18. listopadu 2007 vystupovali se skladbou "SOS" na American Music Awards. 22. listopadu pak vystupovali na 81. Macy´s Thanksgiving Day Parade. Na konci roku 2007 vystupují bratři se svými singly "Hold On" a "SOS" v Dick Clark's New Year's Rockin' Eve. Jonas Brothers zahajují své tour "Look Me In The Eyes Tour". První zastávkou je Tucson,Arizona. Vystupovali jak se staršími songy, tak i se songy z připravovaného alba "A Little Bit Longer".


A Little Bit Longer(2008-2009)
 

Třetí studiová deska od Jonas Brothers, "A Little Bit Longer" byla vydána v USA 12. srpna 2008. 24. června společnost iTunes oznámila, že by mohla vydat každé dva týdny jeden song z připravovaného alba a nákup každé písničky by se vztahoval zhruba na celý náklad za celé album, které by mohlo být zakoupeno prostřednictvím celé kompletní série písniček na iTunes po vydání samotného alba. Každá písnička samozřejmě představovala podcast. Harmonogram: 24. června 2008- "Burnin´Up", 15. července 2008- "Pushin´ Me Away", 29. července 2008- "Tonight" a 5. srpna 2008- "A Little Bit Longer". Všechny písničky se na iTunes držely na prvním místě po několik dnů.

 

Po "Look Me In The Eyes Tour", které skončilo 22. března 2008, oznámili Jonas Brothers, že budou předskokani na druhé části tour od Avril Lavigne. Ta se konala v Evropě od května do pozdního června 2008. Při filmování filmu Camp Rock, Jonas Brothers spolupracovali na albu jejich známé a spoluúčinkující Demi Lovato. Album Don´t Forget od Demi bylo vydáno 23. září 2008. Soundtrack ke Camp Rock byl vydán 17. jedou tour po Severní Americe, "Burning Up Tour", na představení desky "A Little Bit Longer" a Camp Rocku. Vystupují také s písničkami z předchozích alb. Turné odstartovalo 7. července 2008 v Torontu, Ontariu. Disney Digital 3D natočil záznam ze dvou show v Kalifornii, které se konaly 13. a 14. července 2008. Obou show se zúčastnila i Taylor Swift, která zazpívala pár svých písniček. Záznam byl zpracován a vyšel jako film ve 3D a to 22. února 2009. Někdy kolem 14. července Nick oznámil, že už píšou nové písničky pro jejich nové album.

 

Skupina se ocitla se také v červenci 2008 ocitla na obálce časopisu Rolling Stone Magazine a stala se tak nejmladší skupinou, která se na obálce objevila. Jonas Brothers také navštívili Rock and Roll Hall of Fame a to ještě před svým vyprodaným koncertem v Blossom Music Center, 22. srpna 2008. Skupina reprezentovala na obalu svého alba "A Little Bit Longer" oblečení, které navrhl Jim Henke, víceprezident Rock and Roll Hall of Fame. Oblečení je součást expozice Right Here, Right Now!, která obsahuje dnes velmi známé umělce. V prosinci 2008 byli Jonas Brothers nominováni na Grammy Award v kategorii Best New Artist. Bylo potvrzeno, že Jonas Brothers budou spolupracovat s Timbalandem a to na songu Dumb. Chris Brown řekl, že by chtěl s Jonas Brothers taky spolupracovat. Jonas Brothers dále účinkovali jako hudební hosté v Saturday Night Live a to někdy během únorové show.


Členové skupiny

 

1. Kevin Paul Jonas (*5. listopadu 1987)
2. Joseph Adam Jonas (*15. srpna 1989)
3. Nicholas Jerry Jonas (*16. září 1992)

 

Diskografie

 

* Its about time (2006)
* Jonas Brothers (2007)
* Jonas Brothers: Bonus Jonas Edition (2007)
* A Little Bit Longer (2008)
* Lines, Vines and Trying Times (2009)
* Jonas L.A. (soundtracky) (2010)

 

Filmografie

 

* Hannah Montana - Já a Pan Jonas a Pan Jonas a Pan Jonas(2007)Série 2 Epizoda 16
* Best of Both Worlds Concert (2008)
* Camp Rock (2008)
* Jonas Brothers: The 3D Concert Experience (2008)
* Living the dream (2007)
* J.O.N.A.S.- (2008-2009)
* Camp Rock 2 -(2010)
* J.O.N.A.S. L.A (2010)

 

Jonas Brothers - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

product_code
Jonas Brothers Australia akordy noty tab text,
Jonas Brothers BB Good akordy noty tab text,
Jonas Brothers Before The Storm akordy noty tab text,
Jonas Brothers Black Keys akordy noty tab text,
Jonas Brothers Burnin' Up akordy noty tab text,
Jonas Brothers Don't Charge Me For The Crime akordy noty tab text,
Jonas Brothers Don't Speak akordy noty tab text,
Jonas Brothers Fly With Me akordy noty tab text,
Jonas Brothers Games akordy noty tab text,
Jonas Brothers Goodnight And Goodbye akordy noty tab text,
Jonas Brothers Hello Beautiful akordy noty tab text,
Jonas Brothers Hey Baby akordy noty tab text,
Jonas Brothers Hold On akordy noty tab text,
Jonas Brothers Hollywood akordy noty tab text,
Jonas Brothers I'm Gonna Getcha Good! akordy noty tab text,
Jonas Brothers Inseparable akordy noty tab text,
Jonas Brothers Just Friends akordy noty tab text,
Jonas Brothers Keep It Real akordy noty tab text,
Jonas Brothers Kids Of The Future akordy noty tab text,
Jonas Brothers Live To Party akordy noty tab text,
Jonas Brothers Love Is On Its Way akordy noty tab text,
Jonas Brothers Lovebug akordy noty tab text,
Jonas Brothers Much Better akordy noty tab text,
Jonas Brothers Paranoid akordy noty tab text,
Jonas Brothers Poison Ivy akordy noty tab text,
Jonas Brothers Pushin' Me Away akordy noty tab text,
Jonas Brothers S.O.S. akordy noty tab text,
Jonas Brothers Should've Said No akordy noty tab text,
Jonas Brothers Still In Love With You akordy noty tab text,
Jonas Brothers That's Just The Way We Roll akordy noty tab text,
Jonas Brothers This Is Me akordy noty tab text,
Jonas Brothers Tonight akordy noty tab text,
Jonas Brothers Turn Right akordy noty tab text,
Jonas Brothers Video Girl akordy noty tab text,
Jonas Brothers What Did I Do To Your Heart akordy noty tab text,
Jonas Brothers When You Look Me In The Eyes akordy noty tab text,
Jonas Brothers World War III akordy noty tab text,
Jonas Brothers Year 3000 akordy noty tab text,