Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír/zpěv/kytara (1)

Gabriella Cilmi


Gabriella Cilmi - Sweet About Me

Gabriella Cilmi

 

Wikipedie

 

Gabriella Lucia Cilmi (*10. října 1991) je australská zpěvačka a textařka. Známá je především svým debutovým singlem Sweet About Me uvedeným v březnu 2008.

Biografie

 

Gabriella Cilmi se narodila 10. října 1991 na melbournském předměstí Dandenong. Má italský původ z regionu Calabria. Žije se svým psem Tonim, bratrem Josephem a rodiči Paulou a Joeim. Navštěvovala dívčí školu Sacred Heart Girls' College, ale nyní pokračuje ve studiu korespondenčně. V mládí projevovala zájem o širokou škálu hudebních stylů, včetně Nina Simone, Led Zeppelin, Janis Joplin, The Sweet, T.Rex a Cat Stevens.[2] Říká se o ní, že přes své přirozené schopnosti a hlasový talent neudělala zkoušky potřebné na vytvoření své zpěvácké kariéry. V době, kdy obdivovala Janis Joplin, zpívala ve skupině, která přezpívávala písně od Led Zeppelin, Jet, Silverchair a jiných.[3] Nahrála vlastní písně s textaři-producenty Barbarou a Adrianem Hannanovými z The SongStore. V roce 2004 upoutala pozornost Michaela Parisiho, manažera nahrávací společnosti Warner Music, když improvizovaně předvedla píseň od Rolling Stones Jumpin' Jack Flash na festivalu Lygon Street Festa v Melbourne. V třinácti odešla do Spojených států a Velké Británie spolu s Adrianem Hannanem a dostala nabídky od čtyřech hlavních amerických nahrávacích společností. Nakonec podepsala smlouvu s Island Records UK. 

 

Gabriella Cilmi - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

song
Gabriella Cilmi Awkward Game akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Cigarettes And Lies akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Don't Want To Go To Bed Now akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Echo Beach akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Einstein akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Got No Place To Go akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Messy akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Safer akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Sanctuary akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Save The Lies akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Sit In The Blues akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Sweet About Me akordy noty tab text,
Gabriella Cilmi Terrifying akordy noty tab text,