Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Klavír (1)

Craig Armstrong


Craig Armstrong - Glasgow Love Theme (Love Actually Soundtrack)

Craig Armstrong

 

Wikipedie

 

Craig Armstrong (* 29. dubna 1959, Glasgow, Skotsko, Spojené království) je skotský hudební skladatel, důstojník Řádu britského impéria. Je celosvětově znám, především komponováním filmové hudby. Za své práce získal mnoho ocenění, mimo jiné i cenu BAFTA, Zlatý glóbus nebo cenu Grammy. Jeho nejznámější práce se vztahují k filmům: Láska nebeská, Moulin Rouge!, Romeo a Julie, World Trade Center, Královna Alžběta: Zlatý věk a dalším.


Kariéra

 

V letech 1977-1981 vystudoval komponování a hru na klavír na anglické Royal Academy of Music. V té době získal první ze svých ocenění - cenu Charlese Lucase za komponování hudby. Po ukončení svých studií, v roce 1984, pracoval jako specialista na hudbu a tanec ve Strathclyde Regional Council. V letech 1994-2002 pracoval pro Královskou Shakespearovskou společnost, která mu zadala práci napsat hudbu pro krátký film Broken Heart. V roce 2001 obdržel ocenění BAFTA, Zlatý glóbus, Cenu Amerického filmového institutu, World Soundtrack Award a Golden Satellite Award za hudbu k muzikálu Moulin Rouge!. Stal se velmi populárním a pracoval již s takovými umělci jako Madonna, U2, Luciano Pavarotti nebo Massive Attack.

 

Craig Armstrong - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany

song
Craig Armstrong 1st Waltz akordy noty tab text,
Craig Armstrong Angelina akordy noty tab text,
Craig Armstrong Delay akordy noty tab text,
Craig Armstrong Diffuse akordy noty tab text,
Craig Armstrong Fugue akordy noty tab text,
Craig Armstrong Gentle Piece akordy noty tab text,
Craig Armstrong Glasgow Love Theme akordy noty tab text,
Craig Armstrong Heatmiser 2 akordy noty tab text,
Craig Armstrong Hidden akordy noty tab text,
Craig Armstrong Hymn 3 akordy noty tab text,
Craig Armstrong Childhood 2 akordy noty tab text,
Craig Armstrong In My Own Words akordy noty tab text,
Craig Armstrong Laura's Theme akordy noty tab text,
Craig Armstrong Leaving Paris akordy noty tab text,
Craig Armstrong Morning Breaks akordy noty tab text,
Craig Armstrong Sabine's Theme akordy noty tab text,
Craig Armstrong Sunrise akordy noty tab text,
Craig Armstrong Theme From Orphans akordy noty tab text,
Craig Armstrong Weather Storm akordy noty tab text,