Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Andrew Lloyd Webber


Think of Me - Andrew Lloyd Webber's The Phantom of the Opera

Andrew Lloyd Webber (Z Wikipedie, otevřené encyklopedie)

 

Andrew Lloyd Webber (* 22. března 1948 v Jižním Kensingtonu v Londýně, Velká Británie) je britský hudební skladatel.

 

Životopis

 

Pochází z hudební rodiny. Díky otci Williamu Lloyd Webberovi se už jako malý výborně orientoval ve vážné hudbě 18. a 19. století a také skládal hudbu pro školní představení. Jeho matka Jean jej naučila hrát na klavír. Kromě toho hrál ještě na housle a k tomu si zamiloval právě se vyvíjející rockovou muziku. Má o tři roky mladšího bratra Juliana Lloyd Webbbera, který je známým violoncellistou.

 

Proti všem očekáváním se v roce 1964 přihlásil ke studiu na Oxfordské universitě v oboru dějiny umění, poněvadž jej zajímaly prehistorické stavby na území Anglie. Na škole ale vydržel jen asi půl roku. Poté se seznámil s mladým Timem Ricem a ze školy odešel. Nechal se zapsat na The Royal College Of Music (Královská hudební akademie) v Londýně, kde byl ředitelem jeho otec a vystudoval zde harmonii, kontrapunkt, orchestraci a hudební dějiny.


Muzikálová tvorba

 

První muzikál, který napsal společně s Timem Ricem neměl valný úspěch. Jmenuje se The Likes Of Us (Naše potěšení) a až do roku 2005 nebyl nikdy uveden. Další muzikál Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat (Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť) čerpá z biblického tématu a Josefovi a jeho dvanácti bratřích, kteří jej ze žárlivosti prodali do otroctví. Premiéra se konala roku 1968. Autorů si tehdy všiml britský hudební agent David Land a na základě smlouvy s ním společně s Ricem po roce usilovné práce představili rockovou operu Jesus Christ Superstar. Kvůli tomu, že mladí autoři s námětem zacházeli dost volně (Ježíš jako superstar, komický výstup Herodese,…) ji ale většina producentů kvůli obavám z negativních reakcí nechtěla uvést. Stěžejní písně tohoto muzikálu byly vydány nahráli na gramofonovou desku, ten zaznamenala hned po svém vydání obrovský úspěch. Opera tak v roce 1971 zpětně nabyla i dramatické podoby. V roce 1972 se poprvé oženil se Sarah Hugillovou a měl s ní dvě děti - Imogen a Nicholase. V roce 1976 napsal spolu s Alanem Ayckbournem muzikál By Jeeves. O dva roky později měla premiéru Evita, příběh mladé Evy Peron, ženy argentinského diktátora Juana Perona, která si dokázala vydobýt místo první dámy Argentiny i srdce lidí po celé zemi. Toto dílo bylo posledním Webberovým a Riceovým společným triumfem, protože po jeho uvedení se oba přátelé a spolupracovníci rozešli.

 

Tou dobou již pomýšlel na nový projekt. Jako předloha pro nový muzikál mu posloužila Old Possum's Book Of Practical Cats (Praktická kniha o šikovných kočkách) americko-britského básníka Thomase Stearnse Eliota. Záměru zhudebnit dětské kočičí básně se ale kritici vysmáli. V jejich postoji je upevnil fakt, že měl vzniknout taneční muzikál a uvedení tanečního muzikálu v tehdejším britském prostředí bylo kvůli povědomí o neschopnosti britských tanečníků považováno za takřka nemožné. Webber i tak sestavil tvůrčí tým v čele s režisérem Trevorem Nunnem (nejmladší ředitel Královské shakespearovské společnosti v historii). Choreografkou se stala Gillian Lynne, bohatou výpravu obstaral John Napier a na místo producenta byl dosazen Cameron Mackintosh. Muzikál Cats (Kočky) měl premiéru v roce 1981 a stal se miláčkem obecenstva i kritiky. V Londýně se hrál přes 20 let a v USA na Broadwayi přes 18 let.

 

Osmdesátá léta by se ve jeho kariéře dala označit za nejplodnější. Rok po Kočkách měl premiéru muzikál Song And Dance, vyprávějící o mladé Angličance Emmě, která se chce v New Yorku prosadit coby návrhářka klobouků a prožívá zde čtyři nevydařené lásky. V roce 1984 se konala premiéra muzikálu Starlight Express, který líčí snový dětský svět mašinek a herci se po celou dobu coby vlaky pohybují na kolečkových bruslích. V tomtéž roce se po rozvodu s první manželkou oženil s britskou sopranistkou a tanečnicí Sarah Brightman, s níž se seznámil během zkoušek na muzikál Cats. V roce 1985 uvedl dílo vážné hudby Rekviem, věnované jeho otci, který zemřel roku 1982. Inspirován hlasem své manželky se pustil do dalšího muzikálu. Jeho libreto vzniklo podle románu Gastona Lerouxe Fantom opery, vyprávějícím o Erikovi, znetvořeném géniovi z katakomb pod pařížskou operou, který se osudové zamiloval do baladicky krásné zázračné sopranistky Christiny Daaé. Skladatel v tomto díle bohatě využil symfonického orchestru, přičemž výrazně omezil rockové postupy. Muzikál Fantom Opery je dílo, v němž se snad nejvíce prokazuje úžasná melodičnost jeho písní. Role Christiny Daaé napsal na míru Sarah Brightmanové. Premiéra se konala roku 1986 a od té doby se muzikál v Londýně i na Broadwayi, (v lednu roku 2006 stal nejdéle uváděným muzikálem v dosavadní historii - od roku 1988), hraje dodnes.

 

Jeho dalším muzikálem se stal Aspects Of Love (česky:Tváře lásky) z roku 1989 s rolí rozmarné herečky Rose znovu psanou přímo pro Sarah. V tu dobu se již ale jeho manželství s Sarah Brightmanovou začalo rozpadat. Rozvedli se v roce 1990. Rok na to se potřetí oženil s Madeleine Gurdonovou, s níž má tři děti, Alastaira, Williama a Isabellu. V roce 1993 měl premiéru muzikál Sunset Boulevard, vyprávějící o stárnoucí hvězdě němého filmu Normě Desmond, která touží po znovuzískání staré slávy. V roce 1997 se na pódia dostal muzikál Whistle Down The Wind (Pískej si po větru, v roce 2000 The Beautiful Game (Krásná hra) a v roce 2004 The Woman In White (Žena v bílém).

 

Zfilmovány byly dosud jeho muzikály Jesus Christ Superstar (1973 - Norman Jewison), Evita (1996 - Alan Parker) a The Phantom Of The Opera (2004 - Joel Schumacher).


Nejslavnější písně

 

* I Don't Know How To Love Him (Jesus Christ Superstar)
* I Only Want To Say (Jesus Christ Superstar)
* Don't Cry For Me Argentina (Evita)
* Memory (Cats)
* Music Of The Night (The Phantom Of The Opera)
* The Phantom of The Opera (The Phantom Of The Opera)
* All I Ask Of You (The Phantom Of The Opera)

 

Ocenění

 

Je nositelem mnoha cen, včetně Oscara za píseň You must love me z filmové verze muzikálu Evita.
Eurovision Song Contest

 

Andrew Lloyd Webber je autorem britské písně "My Time", kterou na Eurovision Song Contest 2009 v Moskvě představila zpěvačka Jade Ewen. Její vystoupení podpořil přímo na pódiu hrou na klavír. Ve finále soutěže nakonec byli evropskými diváky oceněni 173 body a pátou příčkou.


Výběr z díla

 

* Cats (Kočky)
* Jesus Christ Superstar
* Evita
* Phantom of the Opera (Fantom opery)
* Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat (Josef a jeho kouzelný barevný plášť)
* Song and Dance
* Starlight Express
* Tell Me On A Sunday (Líp se loučí v neděli)
* Aspects of Love (Aspekty lásky)
* Jeeves

* Sunset Boulevard
* Whistle Down The Wind (Hvízdej po větru)
* The Beautiful Game
* The Woman In White (Žena v bílém)

 

Andrew Lloyd Webber - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty na trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy, škola hry na kontrabas, škola hry na varhany, noty na nástroje basového klíče

product_code
Andrew Lloyd Webber A Kiss Is A Terrible Thing To Waste akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber A Kiss Is A Terrible Thing To Waste (Whistle Down The Wind) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Ac/Dc akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber All For Laura akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber All I Ask Of You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber All I Ask Of You (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber All I Ask Of You (The Phantom Of The Opera) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber All The Love I Have akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber All The Love I Have (The Beautiful Game) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Amigos Para Siempre (Friends For Life) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Amigos Para Siempre (Friends For Life) (Sarah Brightman & Jose Carreras) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber And The Money Kept Rolling In (And Out) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Angel Of Music akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Angel Of Music (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Another Hall akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Another Suitcase In akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Another Suitcase In Another Hall akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Another Suitcase In Another Hall (Barbara Dickson) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Another Suitcase In Another Hall (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Any Dream Will Do akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Any Dream Will Do (Jason Donovan) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Any Dream Will Do (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Any Dream Will Do (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Anything But Lonely akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Anything But Lonely (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Anything But The Lonely akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber As If We Never Said Goodbye akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber As If We Never Said Goodbye (Barbara Streisand) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber As If We Never Said Goodbye (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber As If We Never Said Goodbye (Sunset Boulevard) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Bathing Beauty akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Beneath A Moonless Sky akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Benjamin Calypso akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Buenos Aires akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Buenos Aires (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Bustopher Jones: The Cat About Town akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Capped Teeth And Caesar Salad akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Close Every Door akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Close Every Door (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Close Every Door (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Cold akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Come Back Wth The Same Look In You'reyes akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Could We Start Again Please? akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Crazy akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Crazy (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Dear Old Friend akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Devil Take The Hindmost akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Dies Irae akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Dont Cry For Me Argentina akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Don't Cry For Me Argentina akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Don't Cry For Me Argentina (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Don't Cry For Me Argentina (Evita) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Don't Cry For Me Argentina [Covington, Julie] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Don't Like You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Entr'acte akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Eva And Magaldi/Eva, Beware Of The City akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Eva Beware Of The City akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Eva, Beware Of The City akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Evermore Without You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Every Movie's A Circus akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Everything's Alright akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Everything's Alright (Jesus Christ Superstar) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Girl Meets Boy akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Go Go Go Joseph akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Go Go Go Joseph (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Go, Go, Go Joseph akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Go, Go, Go, Joseph akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber God's Own Country akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Grizabella: The Glamour Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Growltiger's Last Stand akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Gus The Theatre Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Gus: The Theatre Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Gus: The Theatre Cat (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Gus: The Theatre Cat (Cats) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Gust The Theatre Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Half A Moment akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Hand Me The Wine And Dice akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Heaven By The Sea akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Heaven On Their Minds akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber He'll Whistle At Me akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Here Again akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber High Flying Adored akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber High Flying Adored (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber High Flying, Adored akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber High Flying, Adored (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Hosanna akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Chanson D'enfance akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Chanson D'enfance (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Am A Mermaid (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Am The Starlight (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Believe In My Heart akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Believe My Heart (The Woman In White) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Believe My Heart (The Woman In White) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Don't Know How To Love Him akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Don't Know How To Love Him (Jesus Christ Superstar) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Don't Know How To Love Him (Jesus Christ Superstar) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Don't Know How To Love Him [Elliman, Yvonne] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Only Want To Say akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I Only Want To Say (Gethsemane) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I'd Be Suprisingly Good For You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I'd Be Surprisingly Good For You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I'd Be Surprisingly Good For You (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber If I Could Only Dream This World Away akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber If Only akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber If This Is What We're Fighting For akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber I'm Very You, You're Very Me akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Ingemisco - Lacrymosa akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Ingemisco-lacrimosa (Webber-requiem) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber It's Not The End Of The World -if Younger akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber It's Nt The End Of The World (If Married) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber It's Nt The End Of World (If I Lose Him) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Jacob And Sons akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Jacob And Sons/Joseph's Coat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Jacob In Egypt akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Jellicle Songs For Jellicle Cats akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Jesus Christ Superstar akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Jesus Christ Superstar (Jesus Christ Superstar) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Joseph All The Time akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Joseph And The Amazing Technicolour Dreamcoat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Joseph's Coat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Joseph's Coat (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Joseph's Dreams akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Journey To The Cemetery akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber King Herod's Song akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber King Herod's Song (Jesus Christ Superstar) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber King Of My Heart akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Lament akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Learn To Be Lonely akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Learn To Be Lonely (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Let Me Finish akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Let Me Finish (Reprise) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Let Us Love In Peace akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Let Us Love In Peace (The Beautiful Game) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Let's Have Lunch akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Let's Talk About You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Letter Home To England akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Libera Me akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Libera Me (Webber-requiem) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Light At The End Of The Tunnel akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Look With Your Heart akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Lost Souls akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Love Changes Everything akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Love Changes Everything (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Love Changes Everything (Aspects Of Love) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Love Changes Everything (Michael Ball) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Love Never Dies akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Lux Aeterna akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Macavity The Mystery Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Macavity: The Mystery Cat (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Make Up My Heart akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Make Up My Heart (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Masquerade akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Masquerade (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Memory akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Memory (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Memory (Cats) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Memory [Page, Elaine] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Mermaid Song akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Mr Mistoffelees (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Mr. Mistoffelees (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Mungojerrie And Rumpelteazer akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Music Of The Night akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber New Ways To Dream akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber New Ways To Dream (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Next Time You Fall In Love akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Next Time You Fall In Love (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber No Matter What akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber No Matter What (Whistle Down The Wind) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber No Matter What (Whistle Down The Wind) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber No Matter What [Boyzone] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Nothing Like You've Ever Known akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Nothing Like You've Ever Known (Song And Dance) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Offertorium akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Oh What A Circus akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Oh What A Circus (David Essex) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Oh What A Circus (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Old Deuteronomy akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Old Deuteronomy (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber On This Night Of A Thousand Stars akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber On This Night Of A Thousand Stars (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Once Upon Another Time akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber One More Angel In Heaven akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber One Rock 'N' Roll Too Many akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Only For Him / Only For You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Only You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Only You (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Other Pleasures akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Other Pleasures (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Our Kind Of Love akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Our Kind Of Love (Beautiful Game) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Our Kind Of Love (The Beautiful Game) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Overture akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Parlez-vous Francais? akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Parlez-vous Francais? (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pharaoh Story akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pharaoh's Dreams Explained akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pie Jesu akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pie Jesu (Requiem) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pie Jesu (Requiem) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pie Jesu (Sarah Brightman/Cliff Richard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pilate's Dream akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Poor Poor Joseph akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Poor, Poor Joseph akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Poor, Poor Pharaoh/Song Of The King akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Potiphar akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Prima Donna akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Prima Donna (Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Prologue akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Prologue: Jellicle Songs For Jellicle Cats akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pumping Iron akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Pumping Iron (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Rainbow High akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Rainbow High (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Recordare akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Recordare (Webbber-requiem) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Requiem - Kyrie akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Requiem-kyrie akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Rex Tremendae akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Rex Tremendae (Webber-requiem) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Rolling Stock akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Second Letter Home akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Seeing Is Believing akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Seeing Is Believing (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber She Is A Diamond akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber She Is A Diamond (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber She'd Be Far Better Off With You akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Sheldon Bloom akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Skimbleshanks akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Skimbleshanks: The Railway Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Skimbleshanks: The Railway Cat (Cats) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Song And Dance akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Song Of The King akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Starlight Express akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Starlight Express (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Starlight Sequence akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Stone The Crows akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Stone The Crows (Part Two) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Sunset Boulevard akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Sunset Boulevard (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Superstar akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Superstar (Jesus Christ Superstar) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Superstar (Murray Head) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Surrender akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Surrender (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Take That Look Of Your Face (Reprise) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Take That Look Off You Face (Song And Dance) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Take That Look Off Your Face akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Take That Look Off Your Face (Marti Webb) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Take That Look Off Your Face (Song And Dance) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Take That Look Off Your Face (Tell Me On A Sunday) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Tell Me On A Sunday akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Tell Me On A Sunday (Song And Dance) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Tell Me On A Sunday (Tell Me On A Sunday) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Ad-dressing Of Cats akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Awefull Battle Of The Pekes And Teh Pollicles akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Ballad Of Billy M'caw akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Beautiful Game akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Beauty Underneath akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Brothers Come To Egypt akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Brothers Come To Egypt/Grovel, Grovel akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Coney Island Waltz akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Fairground akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The First Man You Remember akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The First Man You Remember (Aspects Of Love) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The First Time akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Greatest Star Of All akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Greatest Star Of All (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Invitation To The Jellicle Ball akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Journey To The Heaviside Layer akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Last Man In My Life akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Last Man In My Life (Song And Dance) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Last Supper akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Moments Of Happiness akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Music Of The Night akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Music Of The Night (Michael Crawford) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Music Of The Night (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Music Of The Night (The Phantom Of The Opera) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Naming Of Cats akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Old Gumbie Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Perfect Year akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Perfect Year (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Perfect Year [Carroll, Dina] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Phantom Of The Opera akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Phantom Of The Opera (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Point Of No Return akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Point Of No Return (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Railway Cat akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Rum Tum Tugger akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Seduction akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Song Of The Jellicles akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Vaults Of Heaven akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber The Vaults Of Heaven (Whistle Down The Wind) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber There Is More To Love akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber There's Me akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber There's Me (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Think Of Me akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Think Of Me (Phantom Of The Opera) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Think Of Me (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Think Of Me (The Phantom Of The Opera) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber This Time Next Year akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Those Canaan Days akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber 'Til I Hear You Sing akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Tire Tracks And Broken Hearts (Whistle Down The Wind) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber To Have And To Hold akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Too Much In Love To Care akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Trying Not To Notice akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber U.N.C.O.U.P.L.E.D akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber U.N.C.O.U.P.L.E.D. (Starlight Express) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Unexpected Song akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Unexpected Song (Song And Dance) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Unexpected Song (Song And Dance) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Unsettled Scores akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Waltz For Eva And Che akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber When Children Rule The World akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber When Children Rule The World (Whistle Down The Wind) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Whistle Down The Wind akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Whistle Down The Wind (Tina Arena) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Whistle Down The Wind (Whistle Down The Wind) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Who's The Thief? akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Who's The Thief? / Benjamin Calypso akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Why Does She Love Me? akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Wishing You Were Somehow akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Wishing You Were Somehow Here Again akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber Wishing You Were Somehow Here Again (The Phantom Of The Opera) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber With One Look akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber With One Look (Sunset Boulevard) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber With One Look (Sunset Boulevard) [Lloyd Webber, Andrew] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber You Can Get Away With Anything akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber You Made Me Think You Were In Love akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber You Must Love Me akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber You Must Love Me (Evita) akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber You Must Love Me (Evita) [Madonna] akordy noty tab text,
Andrew Lloyd Webber You See I Am No Ghost akordy noty tab text,