Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Filtry

nástroje

Kytara (1)

Zutons


The Zutons - Why Won't You Give Me Your Love?

The Zutons (Z Wikipedie, otevřené encyklopedie)
 

The Zutons je britská kapela, která díky svému stylu hledá jen stěží jednoznačné zaškatulkování. Nicméně je řazena do žánru "psychidelického cartoon punku" s unikátní směsicí rock popu, jazzu a funku.

 

Skupina se skládá z Davida McCabea (hlavní vokály a kytara), jediné ženy Abi Harding (saxofon a vokály), Russella Pritcharda (baskytarista), Paula Molloye (kytara) a Seana Paynea (bicí). Do roku 2007 v kapele ještě působil kytarista Boyan Chowdhury. The Zutons mají prozatím na kontě tři alba a několik velmi úspěšných singlů (například písnička Valerie se v roce 2006 vyšplhala až na 9. místo britského chart-žebříčku).

 

Kapela se zformovala v Liverpoolu v roce 2001. Jejich název vznikl na základě jména kytaristy americké skupiny The Magic Band Billa Harkleroada, lépe známého jako Zoot Horn - odtud Zuton → The Zutons.


Diskografie


Alba

 

* Who Killed...... The Zutons? (19. dubna 2004) (1x platinové ocenění)
* Tired of Hanging Around (17. dubna 2006) (2x platinové ocenění)
* You Can Do Anything (2. června 2008)

 

Singly

 

* Confusion (13. prosince 2004)
* You Will You Wont (5. dubna 2004)
* Pressure Point (19. ledna 2004)
* Why won't you give me your love? (3. dubna 2006)
* Valerie (19. června 2006)
* Always Right Behind You (2008)

 

Zutons - noty, akordy, texty písní, taby

noty na klavír, noty na zpěv, akordy na kytaru, akordy na ukulele, noty na ukulele, noty na akordeon, noty tahací harmoniku, noty na altsaxofon, noty na banjo, noty na baskytaru, noty na Bb nástroje, noty na C nástroje, noty na Eb nástroje, noty na bicí nástroje, noty na cello, noty na čtyřruční klavír, noty na foukací harmoniku, noty na harfu, noty na harmoniku, noty na housle, noty na keyboard, noty na klarinet, noty na kytaru, noty na lesní roh, noty na pozoun, noty trombón, noty na příčnou flétnu, noty na saxofon, noty na tenorsaxofon, noty na trubku, noty na varhany, noty na violu, noty na zobcovou flétnu, taby na banjo, taby na baskytaru, taby na kytaru, texty písní, noty na dobro, noty havajskou kytaru, noty na steel kytaru, noty na mandolínu, noty na kontrabas, taby na dobro, taby havajskou kytaru, taby na steel kytaru, taby na mandolínu, škola hry na kytaru, škola hry na klavír, škola hry na zobcovou flétnu, škola hry na příčnou flétnu, škola hry na fagot, škola hry na mandolínu, škola hry na banjo, škola hry na baskytaru, škola hry na saxofon, škola hry na ukulele, škola hry na pozoun, škola hry na bicí nástroje, noty na dudy, škola hry na dudy

song
Zutons Hello Conscience akordy noty tab text,
Zutons How Does It Feel? akordy noty tab text,
Zutons I'll Know I'll Never Leave akordy noty tab text,
Zutons It's The Little Things We Do akordy noty tab text,
Zutons Oh Stacey (Look What You've Done!) akordy noty tab text,
Zutons Secrets akordy noty tab text,
Zutons Someone Watching Over Me akordy noty tab text,
Zutons Tired Of Hanging Around akordy noty tab text,
Zutons Valerie akordy noty tab text,
Zutons Why Won't You Give Me Your Love? akordy noty tab text,
Zutons You've Got A Friend In Me akordy noty tab text,