Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Lick Library: Steve Trovato's American Blues In 6 Weeks - Week 4 (B.B. King) (video škola hry na kytaru)
  • Lick Library: Steve Trovato's American Blues In 6 Weeks - Week 4 (B.B. King) (video škola hry na kytaru)
  • Lick Library: Steve Trovato's American Blues In 6 Weeks - Week 4 (B.B. King) (video škola hry na kytaru)

Lick Library: Steve Trovato's American Blues In 6 Weeks - Week 4 (B.B. King) (video škola hry na kytaru)

Expedice: Obvykle odesíláme do 30 pracovních dnů

množství

-+

588


Výukové DVD.

 

Šestitýdenní škola amerického blues - týden 6. - B.B. King


Kytarový kurs The American Blues Guitar in 6 Weeks je postaven tak, aby se Vaše cvičení soustředilo na realistické cíle zvládnutelné do 6 týdnů. Každý týden poskytuje techniky, koncepty a licky, které Vám napomůžou hrát a pochopit bluesové sólování ve zvládnutelném, snadno sledovatelném tempu.
 

Čtvrtý týden se zaměřuje na styl B.B. Kinga a obsahuje: výuku bluesových stupnicových figur a figury pro durovou pentatonickou stupnici, naučíte se proslulé vibrato B.B. Kinga, tahání strun a které noty se tahají, a rovněž se naučíte kombinovat stupnice, abyste sami dokázali tvořit skvělé bluesové licky.

Průvodcem DVD je Steve Trovato, který je nejvíce známý jako country kytarista světové třídy, ale stejně tak je zběhlý v široké škále populárních kytarových stylů. Napsal řadu bestsellerových kytarových učebnic a mezi koncertováním pracuje na plný úvazek na kytarové katedře University of Southern California.

DOSTUPNOSTObvykle odesíláme do 30 pracovních dnů
JazykAngličtina
Katalogové čísloRDR0360
Aranžmáinstruktážní video pro kytaru
Kód aranžmáGTR
MédiumDVD (region 0)
FormátŠkola hry na kytaru
Hudební žánrblues
NakladatelRoadrock International
EAN kód5060088824139
AutorstvíTrovato, Steve (Author), King, B.B. (Artist)

detaily produktu

Lick Library: Steve Trovato's American Blues In 6 Weeks - Week 4 (B.B. King) (DVD) (video škola hry na kytaru)

původní popisek

The American Blues Guitar in 6 Weeks course is designed to focus your practice towards realistic goals achievable in six weeks. Each week provides you with techniques, concepts and licks to help you play and understand blues soloing at a manageable easy to follow pace.

Week four focuses on the style of B.B. King and includes: Learn a blues scale pattern and a pattern for the major pentatonic scale, learn the famous B.B. King vibrato, learn bending and which notes to bend, learn to combine scales to create great blues licks.

The DVD is presented by Steve Trovato who is best known as a world class country guitarist, but is equally proficient in a wide range of popular Guitar styles. He has written a number of bestselling Guitar tuition books, and maintains a full time position in the Guitar Department at the University of Southern California.

podobné produkty: